novinky ze světa zoopunku

PŘEDPRODEJ NA KŘEST!!DÚLEŽITÉ!!

Křest nového alba se blíží!Společně s námi vystoupí Houba a Prague Conspiracy. Předprodejní lístky jsou k mání za 120,- Kč Stačí objednat na www.mileniumtabor.cz/vstupenky, na mail Vám přijdou platební údaje. Máte možnost zaplatit převodem z účtu a to nejpozději do ČTVRTKA !! a nebo vložit dle platebních údajů z mailu na kterékoliv pobočce Fio Banky, což je možné ještě v PÁTEK. Jakmile se peníze připíšou na účet přijde Vám na mail eVstupenka, kterou je možné si doma vytisknout, nebo stáhnout do mobilu.

ZÁŘIJOVÉ KONCERTY

Po našlapaném srpnu, kdy si tři koncerty s námi odehrála i basačka z Hodně Podně Eliška, nás v září čekají pouze dva koncerty. V pátek 4.9. motosraz Jawáč v Jizbicích u Čechtic a o 14 dni později, 18.9. Heparin fest v Michalovicích u Havlíčkova Brodu.

SRPNOVÉ KONCERTY

15.8. Ostrov u Tisé (okr. Ústí nad Labem), 21.8. Karlovy Vary, 22.8. Radimovice u Želče, 29.8. Modletice.

ČERVENCOVÉ KONCERTY

Ač máme ve studiu práce nad hlavu, naživo nepřestáváme hrát. Do konce července nás čekají ještě Prachatice 11.7., Pacov 24.7. a dvoják Sedlčany, Deštná 25.7. Doufáme, že se s vámi potkáme.

PŘEŠTĚNICE A MIGHTY

Letni festivalovou sezónu začínáme zhurta. Dvě následující soboty zahrejem v Přeštěnicích (27.6) a na Mighty sounds (4.7.) . Těšíme se , jak malí.

DNES V JISTEBNICI

Dnes 5.6. v Jistebnici společně s ZNC a Voxelem.

15.5. - Soběslav

Po 6 týdenní pauze opět na pódiu. Tentokrát v KD Národ v Soběslavi společně s Hodně Podně a s The Needs. Těšíme se na vás.

OTEVŘENÍ NEBE - JIHLAVA

V sobotu 28.3. večer otevřeme nebe na jihlavském letišti v rámci festivalu Expediční kamera 2015.

20.3. - PRAHA

Dnes oslavíme 18 let v klubu Vagón. Společně s námi Žádnej stres a Deliwery.

7.3. - PACOV

Po dvouměsíční pauze, vyplněné zkoušením a tvořením nového materiálu, se dnes ukážeme naživo v Pacově od 21:00.