novinky ze světa zoopunku

DUBNOVÉ KONCERTY

V dubnu pokračují koncerty Warm up Přeštěnice a to v sobotu 9.4. ve Slavii v Českých Budějovicích a 22.4. v Rock Café v Praze. O den později pak zavítáme do klubu Křemelka ve Strakonicích. Těšíme se na vás.

JEDEME DÁL!

V sobotu 26.3. začíná tzv. Warm up Přeštěnice - série tří koncertů, které podpoří přeštěnický festival. Začíná se v Milevsku, pokračuje v Českých Budějovicích (9.4.) a končí v Praze(22.4). Společně s námi hrají Totální nasazení, Znouzectnost, Covers for lovers a Sabina. V pátek 25.3. si "odskočíme" do Pardubic přestavit místním naše nové cd. Těšíme se na vás.

PESHATA PODPORUJE ANIMAL EYE

Blážova kamarádka z rodné vísky právnička Zuzka se spojila s táborským právníkem Frantou, kamarádem kluků z Peshaty, abys společně bojovali proti tzv. množírenské mafii … náhoda? Nemyslíme si a protože jim fandíme, rozhodli jsme se je podpořit třetinou z prodeje našeho nového CD … více info o jejich záslužný činnosti na www.animaleye.cz

ANARCHY IN THE ZOO

Po pěti letech jsme vydali nové album Anarchy in the ZOO. Úspěšně jsme ho pokřtili v táborském Miléniu. Čeká nás křest ještě v Českých Budějovicích a Praze. Rádi vás uvidíme. CD můžete koupit na každém našem koncertě a na našem eshopu.

KŘEST CD MILENIUM 24.10.

Sedm důvodů proč přijít na křest Peshaty 1. Po 5 letech vydáváme CD "Anarchy in the ZOO" a to je pádný důvod být při tom. 2. CD si můžete koupit za exkluzivní cenu, než na e-shopu! 3. Uslyšíte 5 zbrusu nových songů s posílenou dechovou sekcí. Písně si můžete naposlouchat na našem Bandzone a doprovodit nás vaším zpěvem. 4. Účast přislíbili i bývalí členové, možná dojde k nějakému překvapení na pódiu. 5. Těsně po koncertě, se všichni přesuneme k našemu stánku, kde proběhne autogramiáda, focení nebo návazný pokec. Přitom si můžete vybrat tričko, placku a zbrus novou samolepku. 6. Nejsilnější line-up v historii Milénia, podpoří nás Houba a Prague conspiracy. 7. Mění se letní čas na zimní. Máte o hodinu déle na zábavu, nebo druhý den na spánek. Těšíme se na vás již tuto sobotu 24.10. v Táborském Miléniu, otevřeno od 20:00, začátek hraní 21:00

PŘEDPRODEJ NA KŘEST!!DÚLEŽITÉ!!

Křest nového alba se blíží!Společně s námi vystoupí Houba a Prague Conspiracy. Předprodejní lístky jsou k mání za 120,- Kč Stačí objednat na www.mileniumtabor.cz/vstupenky, na mail Vám přijdou platební údaje. Máte možnost zaplatit převodem z účtu a to nejpozději do ČTVRTKA !! a nebo vložit dle platebních údajů z mailu na kterékoliv pobočce Fio Banky, což je možné ještě v PÁTEK. Jakmile se peníze připíšou na účet přijde Vám na mail eVstupenka, kterou je možné si doma vytisknout, nebo stáhnout do mobilu.

ZÁŘIJOVÉ KONCERTY

Po našlapaném srpnu, kdy si tři koncerty s námi odehrála i basačka z Hodně Podně Eliška, nás v září čekají pouze dva koncerty. V pátek 4.9. motosraz Jawáč v Jizbicích u Čechtic a o 14 dni později, 18.9. Heparin fest v Michalovicích u Havlíčkova Brodu.

SRPNOVÉ KONCERTY

15.8. Ostrov u Tisé (okr. Ústí nad Labem), 21.8. Karlovy Vary, 22.8. Radimovice u Želče, 29.8. Modletice.

ČERVENCOVÉ KONCERTY

Ač máme ve studiu práce nad hlavu, naživo nepřestáváme hrát. Do konce července nás čekají ještě Prachatice 11.7., Pacov 24.7. a dvoják Sedlčany, Deštná 25.7. Doufáme, že se s vámi potkáme.

PŘEŠTĚNICE A MIGHTY

Letni festivalovou sezónu začínáme zhurta. Dvě následující soboty zahrejem v Přeštěnicích (27.6) a na Mighty sounds (4.7.) . Těšíme se , jak malí.