novinky ze světa zoopunku

ZÁŘIJOVÉ KONCERTY

Co nás v září čeká a nemine? Dva koncerty v Táboře, jedna svatba a hlavně začátek podzimního tour s COVERS FOR LOVERS. Už tuto sobotu 10.9. nejdříve zahrajeme na Dni otevřených dveří firmy Greiner a poté se ihned přesuneme do Prahy na svatební veselí. V pátek 16.9. pozdě v noci rozburácíme táborské náměstí při Táborských setkáních. a 23.9. začiná již avizované ZOO LOVERS TOUR v Kralupech nad Vltavou v klubu Ponorka. Těšíme se na vás!!

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

Konec prázdnin se nám blíží a my ho zakončíme krásnými koncerty. V pátek 19.srpna v Sedlčanech od 20:30 a o den později v Radimovicích u Želče na pivních slavnostech od 20:00. A neuplyne ani moc času a začne nám podzimní sezóna okořeněná ZOO LOVERS TOUR s Covers For Lovers. Máte se na co těšit.

LETNÍ KONCERTY

Už to začalo. Přeštěnice za námi a spousta dalších festivalů před námi. Koukejte na naše koncerty a určitě nás jděte podpořit. Třeba tuto sobotu 2.7. do Ostrožské Lhoty ( pozor Peshata na Moravě :-) ), nebo 9.7. do Ktiše, či ten následující víkend 15.-16.7. na trojkoncert Želeč, Tišnov (opět Morava) a Ledeč nad Sázavou. Užijte si i v létě Zoopunku !

KVĚTNOVÉ KONCERTY

Duben je pryč a před námi květen a opět trojice koncertů. 20. května hrajeme jako hosté ZakázanÝho ovoce v táborském Mileniu. Hned následující týden nás čeká ve čtvrtek 26.5. benefice pro Animal Eye v Praze a v sobotu 28.5. Plzeň v Clubu Jam. Sledujte naše profily (web, BZ, FB), kde se dozvíte brzy podrobnosti. BENEFICE pro Animal Eye zrušena, náhradní termín domluvíme brzy !

DUBNOVÉ KONCERTY

V dubnu pokračují koncerty Warm up Přeštěnice a to v sobotu 9.4. ve Slavii v Českých Budějovicích a 22.4. v Rock Café v Praze. O den později pak zavítáme do klubu Křemelka ve Strakonicích. Těšíme se na vás.

JEDEME DÁL!

V sobotu 26.3. začíná tzv. Warm up Přeštěnice - série tří koncertů, které podpoří přeštěnický festival. Začíná se v Milevsku, pokračuje v Českých Budějovicích (9.4.) a končí v Praze(22.4). Společně s námi hrají Totální nasazení, Znouzectnost, Covers for lovers a Sabina. V pátek 25.3. si "odskočíme" do Pardubic přestavit místním naše nové cd. Těšíme se na vás.

PESHATA PODPORUJE ANIMAL EYE

Blážova kamarádka z rodné vísky právnička Zuzka se spojila s táborským právníkem Frantou, kamarádem kluků z Peshaty, abys společně bojovali proti tzv. množírenské mafii … náhoda? Nemyslíme si a protože jim fandíme, rozhodli jsme se je podpořit třetinou z prodeje našeho nového CD … více info o jejich záslužný činnosti na www.animaleye.cz

ANARCHY IN THE ZOO

Po pěti letech jsme vydali nové album Anarchy in the ZOO. Úspěšně jsme ho pokřtili v táborském Miléniu. Čeká nás křest ještě v Českých Budějovicích a Praze. Rádi vás uvidíme. CD můžete koupit na každém našem koncertě a na našem eshopu.

KŘEST CD MILENIUM 24.10.

Sedm důvodů proč přijít na křest Peshaty 1. Po 5 letech vydáváme CD "Anarchy in the ZOO" a to je pádný důvod být při tom. 2. CD si můžete koupit za exkluzivní cenu, než na e-shopu! 3. Uslyšíte 5 zbrusu nových songů s posílenou dechovou sekcí. Písně si můžete naposlouchat na našem Bandzone a doprovodit nás vaším zpěvem. 4. Účast přislíbili i bývalí členové, možná dojde k nějakému překvapení na pódiu. 5. Těsně po koncertě, se všichni přesuneme k našemu stánku, kde proběhne autogramiáda, focení nebo návazný pokec. Přitom si můžete vybrat tričko, placku a zbrus novou samolepku. 6. Nejsilnější line-up v historii Milénia, podpoří nás Houba a Prague conspiracy. 7. Mění se letní čas na zimní. Máte o hodinu déle na zábavu, nebo druhý den na spánek. Těšíme se na vás již tuto sobotu 24.10. v Táborském Miléniu, otevřeno od 20:00, začátek hraní 21:00

PŘEDPRODEJ NA KŘEST!!DÚLEŽITÉ!!

Křest nového alba se blíží!Společně s námi vystoupí Houba a Prague Conspiracy. Předprodejní lístky jsou k mání za 120,- Kč Stačí objednat na www.mileniumtabor.cz/vstupenky, na mail Vám přijdou platební údaje. Máte možnost zaplatit převodem z účtu a to nejpozději do ČTVRTKA !! a nebo vložit dle platebních údajů z mailu na kterékoliv pobočce Fio Banky, což je možné ještě v PÁTEK. Jakmile se peníze připíšou na účet přijde Vám na mail eVstupenka, kterou je možné si doma vytisknout, nebo stáhnout do mobilu.
Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák