novinky ze světa zoopunku

BOKOVKY KUBY KUBÁNCE

Někteří příbuzní Kuby tvrdí, že už jako nemluvně se nechával rád houpat v kočárku a to s důrazem na druhou a čtvrtou dobu s občasnými synkopickými přírazy. Možná už v té době se projevila jeho láska k hudbě zvané swing.

celé

SERIÁL: NAŠE BOKOVKY

Nebojte se, náš seriál nebude o našich neexistujících milenkách, ani o našem šatníku a typu jeansů. Budeme se totiž zabývat kapelami, ve kterých naši členovci kdysi hráli anebo pořád hrají. Dozvíte se o našich krušných hudebních začátcích, o tom, co vlastně bylo před Peshatou, ale nevynecháme ani pikantní historky z „natáčení“ anebo hraní. První na řadu přijde Kuba Kubánec. Brzy se těšte.

OHLÉDNUTÍ – CHÝNOV (17.8. 2007)

Na Táborsku hrajeme asi tak často, jak často si Pepík uklízí svoje auto. Takže jsme rádi kývli na nabídku Volantu si s nimi zahrát v nedalekém Chýnově. Původně to prý měla být klasická zábava, ale jak my, tak ani Pardubičáci nehrajeme tři na tři, ani dva na jednu, takže se z toho nakonec vyklubal mini ska punk fest ještě s Němou výčitkou.

celé

SKA VEČÍREK

Po měsíční pauze opět vyrážíme tento víkend na koncert. A to do dalekých Verměřovic u Letohradu, kde se koná festival obsazený špičkou československé ska scény. Začínáme od půlnoci, před námi zahrají Polemic, Fastfood a Prague ska conspiracy.

DALI JSME SE DO NOVINEK

Během měsíční pauzy, kdy jsme nekoncertovali, jsme se nijak neváleli, ale začali tvořit nový věci. Zatím funguje model, kdy Petr Svetr pošle text a Martin s Kubou vymyslí hudbu a melodii zpěvu. V plenkách jsou dvě písničky, ke kterým jistě přibydou brzy další. Můžete se těšit na jednu melancholickou střednětempovou věc a na jednu skapunkovou vypalovačku.

OHLÉDNUTÍ – RUDAVA - SLOVENSKO (28.7. 2007)

Na začátek takovou malou Einsteinovu hádanku. První výlet na Slovensko nás čekal poslední víkend v červenci. Nejmladší člen kapely jel s nejstarším v novějším autě. Nejnovější aparát se vezl v autě s jediným studovaným hudebníkem v kapele. Pozounista měl druhou kytaru v druhém autě. Menší auto je červené. Kytarista neměl možnost slyšet při jízdě nejčerstvějšího ženáče. Urostlejší řidič si dal při obědě pivo. Naše otázka zní: Jak je to daleko na Rudavu? Jak by řekl režisér Dušan Klein divákům Pátera Knoxe:“ Myslím, že jsme vám dali dostatek indicií….“

celé

PLAYLIST DLE FANOUŠKŮ

Do soutěže přišlo na 60 emailů. Bylo hlasováno pro 43 písniček, což nás těší, že nejsme kapela jen jedný nebo dvou hitovek. :-) Nejvíce hlasů dostaly tyto skladby a vytvořily tak váš ideální playlist. (psáno v abecedním pořadí)

celé

VÝHERCI SOUTĚŽE

Kuba, Bláža a Tomáš v úterý vylosovali výherce soutěže o raritní triko Peshaty. Cenu útěchy, kazetu „Děti ze stanice Zoo“ získávají Miroslav Mařík a Nikola Příhodová, hlavní cena poputuje Anně Sochové. Výhercům gratulujeme. Žádní notáři ani alkoholici nebyli losování přítomni. :-) Jak dopadl váš best playlist se dozvíte zanedlouho….

MORČE ZA VOLANTEM V EXTRA BALENÍ

Jakýsi fanoušek s nickem dadánek stvořil velmi crazy klip k Morčeti za volantem. Ke zhlédnutí je zde. :-)

OHLÉDNUTÍ – STRAŠICE + PŘEŠTĚNICE (21.7. 2007)

Nebe a dudy. Nikdy jsem nepochopil tohle slovní spojení. Proč se tak říká věcem protikladným? Určitě by se hodilo líp, třeba nebe a peklo, nebo dudy a kozenky. No nic, jednoduše řečeno, koncerty na Koupáku a v Přeštěnicích byly rozdílný naším výkonem až běda.

celé

Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák