novinky ze světa zoopunku

PLAYLIST DLE FANOUŠKŮ

Do soutěže přišlo na 60 emailů. Bylo hlasováno pro 43 písniček, což nás těší, že nejsme kapela jen jedný nebo dvou hitovek. :-) Nejvíce hlasů dostaly tyto skladby a vytvořily tak váš ideální playlist. (psáno v abecedním pořadí)

celé

VÝHERCI SOUTĚŽE

Kuba, Bláža a Tomáš v úterý vylosovali výherce soutěže o raritní triko Peshaty. Cenu útěchy, kazetu „Děti ze stanice Zoo“ získávají Miroslav Mařík a Nikola Příhodová, hlavní cena poputuje Anně Sochové. Výhercům gratulujeme. Žádní notáři ani alkoholici nebyli losování přítomni. :-) Jak dopadl váš best playlist se dozvíte zanedlouho….

MORČE ZA VOLANTEM V EXTRA BALENÍ

Jakýsi fanoušek s nickem dadánek stvořil velmi crazy klip k Morčeti za volantem. Ke zhlédnutí je zde. :-)

OHLÉDNUTÍ – STRAŠICE + PŘEŠTĚNICE (21.7. 2007)

Nebe a dudy. Nikdy jsem nepochopil tohle slovní spojení. Proč se tak říká věcem protikladným? Určitě by se hodilo líp, třeba nebe a peklo, nebo dudy a kozenky. No nic, jednoduše řečeno, koncerty na Koupáku a v Přeštěnicích byly rozdílný naším výkonem až běda.

celé

PESHATA VE ŠKOLE

Žáci táborské školy Bernarda Bolzana měli možnost vybrat si vyzvánění na přestávku v podobě hudební mp3. Moc nás těší, že mezi vybranými je i náš Akvarista.

OHLÉDNUTÍ – OLŠÍ + SEDLČANY (14.7. 2007)

Mighty sounds se pomalu ale jistě stává nejdůležitější letní přehlídkou kapel stylu reggae, ska a punkové muziky ve střední Evropě. Tento rok udělal asi největší krok, kdy bez žádné velké hvězdy přilákal na 10.000 lidí. Přece jenom si ale říkáme, že nějakou velkou punkovou zahraniční hvězdu by to chtělo. Bad religion, Rancid, NOFX, Less than jake….

celé

NOVÉ CD HODNĚ PODNĚ

Ten, kdo byl v pátek v Praze, si jistě všiml naší předkapely Hodně podně a jejich zpěvačky, hostující v jedné naší „italské“ písni. Kristýnka si s námi dokonce zapěla už o den dříve v Českých Budějovicích. Slečny a pánové včera vydali své demo, které jim nahrál náš kytarista. Jak jim to dobře hraje se můžete přesvědčit na jejich "oficiální stránce" anebo na "bandzone profilu".

PERNÝ TÝDEN

Tento týden nás čeká několik milých a příjemných věcí, ale i jedna veskrze nemilá a odporná.

celé

KONCERT VE ZLÍNĚ

Od naší poslední návštěvy Moravy už uteklo hodně času(8, 9 let?). V pátek zavítáme do klubu U tetoura ve Zlíně a těšíme se, že poznáme bodré Moraváky, které snad naše muzika pobaví. Začíná se od 20:00.

POSLEDNÍ TÝDEN SOUTĚŽE!

Posledních sedm dní se odpočítává budoucímu výherci raritního prvního trika Peshaty. Můžete ho mít i vy. Stačí nám napsat váš koncertní playlist 12 skladeb Peshaty, který byste sestavili, kdyby jste byli bývali byli členy Peshaty, a odeslat ho na email: maredis@volny.cz .