novinky ze světa zoopunku

POZOR NA MIGHTY SOUNDS HRAJEME UŽ V PÁTEK 21:30 !!!

PESHATA V LÉTĚ

Začínají festivaly a my se těšíme na pár z nich.

17.6. - Dobrovol Soběslav

7.7. - Footfest Želeč

14.-16.7. - Mighty sounds

22.7. - Čwachták fest

11.8. - Kunčický kravál

12.8. - Pašafest Stádlec

26.8. - Valník Slaný + Modletické zvonění

Stručné informace o sobotní narozeninové party v Miléniu.

Lístky na místě budou určitě.
Pokud chcete ušetřit, využijte předprodej, který končí v pátek!
Klub se otevírá po sedmé hodině.

Orientační časový harmonogram:

  • 20:00 – Houba
  • 21:00 – Totální nasazení
  • 22:15 – Peshata + hosté
  • 0:00 - Covers for lovers

20 LET ZOOPUNKU !

Letošní rok bude ve znamení oslav dvaceti let Peshaty. Budeme hrát méně, o to si to více užijeme. Začínáme zostra 18. března v Miléniu v Táboře. Velká oslava s hosty Totálním nasazením, Houbou, Covers for lover a bývalými členy Peshaty. Předprodej v kamenných kšeftech:1st FLooR / budova Milenium Tábor a 4 Burger Restaurant / Husovo nám. Tábor.

PROSINCOVÉ KONCERTY

Blíží se nám konec roku a s ním i závěr našeho turné s Covers for lovers. Zbývají nám poslední čtyři koncerty, těšíme se na ně a doufáme, že se s námi setkáte. Nechceme strašit, ale příští rok nás uslyšíte méně než tento letošní. Tak si to pojďte ještě užít! 1.12. 2016 - Praha Vagón , hrajeme ve 20:45 (+ Covers for lovers, Ovcie kiahne, Kohout plaší smrt) 2.12. 2016 Mělník Stará Mydlárna (+ Covers for lovers, Cirguz) 3.12. 2016 Benešov Music bar XXX (+ Covers for lovers, Totální nasazení, Náhodný výběr) 25.12. 2016 Želeč KD (+ Covers for lovers, Don Key, Náhodný výběr)

PESHATA NA MORAVĚ !!

Kdy? V pátek 25.11. v Boskovicích a o den později v Brně v Eleven clubu. Zoopunkoví zvěřozvěstové přicházejí na Moravu!

ŘÍJNOVÉ KONCERTY

V říjnu náš čekají celkem čtyří koncerty a to jak v naší domovině tak i na dalekém severu či východě. 8.10. Tábor - Rocková mapa/ 15.10. Přívrat - Becherobraní/ 28.10. Teplice - Knak ( + COVERS FOR LOVERS -ZOO LOVERS TOUR)/ 29.10. Slaný - Dilemma fest

ZÁŘIJOVÉ KONCERTY

Co nás v září čeká a nemine? Dva koncerty v Táboře, jedna svatba a hlavně začátek podzimního tour s COVERS FOR LOVERS. Už tuto sobotu 10.9. nejdříve zahrajeme na Dni otevřených dveří firmy Greiner a poté se ihned přesuneme do Prahy na svatební veselí. V pátek 16.9. pozdě v noci rozburácíme táborské náměstí při Táborských setkáních. a 23.9. začiná již avizované ZOO LOVERS TOUR v Kralupech nad Vltavou v klubu Ponorka. Těšíme se na vás!!

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

Konec prázdnin se nám blíží a my ho zakončíme krásnými koncerty. V pátek 19.srpna v Sedlčanech od 20:30 a o den později v Radimovicích u Želče na pivních slavnostech od 20:00. A neuplyne ani moc času a začne nám podzimní sezóna okořeněná ZOO LOVERS TOUR s Covers For Lovers. Máte se na co těšit.

LETNÍ KONCERTY

Už to začalo. Přeštěnice za námi a spousta dalších festivalů před námi. Koukejte na naše koncerty a určitě nás jděte podpořit. Třeba tuto sobotu 2.7. do Ostrožské Lhoty ( pozor Peshata na Moravě :-) ), nebo 9.7. do Ktiše, či ten následující víkend 15.-16.7. na trojkoncert Želeč, Tišnov (opět Morava) a Ledeč nad Sázavou. Užijte si i v létě Zoopunku !