novinky ze světa zoopunku

Letuška

Novinka ze studia - Letuška, je píseň o romanci pilota - parašutisty a krásné letušky, jde o oslavu života s hlavou v oblacích :o)

Tour de Mexiko 2023 by @Corona

Na jaře pojedeme LOS GRINGOS ZOOPUNKOS tour de Mexiko 2023 by @Corona, kde odehrajeme sérii koncertů po velkých mexických městech na podporu našeho nového singlu a též na oslavu dobrého vlivu alkoholu na lidstvo. Od hlavního města až po letovisko Cancún budem slavit opičku a spolu s ní kralovat mexickým parketům. Na každém koncertě budeme mít předkapelu vybranou z lokálních talentů, jež zveřejníme postupně a taktéž s námi celé tour pojede speciální host, český mistr slova i opičky, rapper Fotr M. Vyber si z jednotlivých termínů, nebo se k nám klidně přidej na celou tour????

  • 20.5. - Mexico City
  • 24.5. - Cancún
  • 26.5. - Veracruz
  • 27.5. Queretaro
  • 1.6. - Monterrey
  • 3.6. - Zapopan

Speciální poděkování patří našim štědrým partnerům bez kterých by tenhle úlet nikdy nevznikl: Aerolinky CactusAir ltd, Pivovar Corona, Mexická hiphopová federace (MexHF), Mextourism.

Opička

Oficiální videoklip zoopunkové legendy Peshata feat. Fotr M k písni Opička.

Vůl

Oficiální videoklip zoopunkové legendy Peshata k písni Vůl.

Agnieszka

Oficiální videoklip zoopunkové legendy Peshata k písni Agnieszka. Píseň neobratně oslavující krásy Polska a jejich neméně krásných žen.

Vagón zrušen

Poslední týdny se nám lepí smůla na paty. Ze zdravotních důvodů rušíme koncert ve Vagónu. Je nám to líto , že nemůžeme teď klubové scéně pomoci. Snad se brzy uvidíme v lepších časech.

Orel SKAlní

Oficiální videoklip zoopunkové legendy Peshata k písni Orel SKAlní. Natočeno v průběhu roku 2019 v Táboře a Praze.

Borůvkobraní 2019

Už jsme hráli na vinobraní i na becherobraní. V sobotu se zaplní naše bílé místo a zahrajeme i na Borůvkobraní. Hrajeme ve 22:00.

MIROTICKÉ SETKÁNÍ

Další díl pohádkového SETKÁNÍ na ostrově v Miroticích proběhne letos již v červnu a to 14.-15.6. 2019. Peshata vystoupí v sobotu od 19:30. Na festivalu zahrají mj. Sto zvířat, Laura a její tygři, Gangsta Ska, Covers for Lovers a plno divadelních spolků.

V PRAZE 6.4. NEHRAJEME

Z důvodu vážnějšího zranění ruky basáka musíme odvolat svou účast na koncertě v Praze 6. dubna. Díky za pochopení.

NOVÝ TRUMPETISTA

V únoru se s námi rozloučil dlouholetý trumpetista Tomáš Sůl Ludvík(díky za vše) a hned další koncerty budou velkou premiéru pro novice Ondru Sejka. Včera jsme odehráli skvělé Ratibořské Hory a teď nás čeká 23.3. Pardubice Ponorka.

20 LET - ČESKÉ BUDĚJOVICE

V sobotu 16.prosince slavíme ve Fabrice v ČB. S námi GangstaSka a Don Key.

20 let - PRAHA

Ve čtvrtek 5.10. oslavíme 20 let Peshaty v pražském Vagónu s mnohými hosty a bývalými členy.

Harmonogram:

20:00 - GangstaSka

21:00 - Peshata

23:15 - Don Key

POZOR NA MIGHTY SOUNDS HRAJEME UŽ V PÁTEK 21:30 !!!

PESHATA V LÉTĚ

Začínají festivaly a my se těšíme na pár z nich.

17.6. - Dobrovol Soběslav

7.7. - Footfest Želeč

14.-16.7. - Mighty sounds

22.7. - Čwachták fest

11.8. - Kunčický kravál

12.8. - Pašafest Stádlec

26.8. - Valník Slaný + Modletické zvonění

Stručné informace o sobotní narozeninové party v Miléniu.

Lístky na místě budou určitě.
Pokud chcete ušetřit, využijte předprodej, který končí v pátek!
Klub se otevírá po sedmé hodině.

Orientační časový harmonogram:

  • 20:00 – Houba
  • 21:00 – Totální nasazení
  • 22:15 – Peshata + hosté
  • 0:00 - Covers for lovers

20 LET ZOOPUNKU !

Letošní rok bude ve znamení oslav dvaceti let Peshaty. Budeme hrát méně, o to si to více užijeme. Začínáme zostra 18. března v Miléniu v Táboře. Velká oslava s hosty Totálním nasazením, Houbou, Covers for lover a bývalými členy Peshaty. Předprodej v kamenných kšeftech:1st FLooR / budova Milenium Tábor a 4 Burger Restaurant / Husovo nám. Tábor.

PROSINCOVÉ KONCERTY

Blíží se nám konec roku a s ním i závěr našeho turné s Covers for lovers. Zbývají nám poslední čtyři koncerty, těšíme se na ně a doufáme, že se s námi setkáte. Nechceme strašit, ale příští rok nás uslyšíte méně než tento letošní. Tak si to pojďte ještě užít! 1.12. 2016 - Praha Vagón , hrajeme ve 20:45 (+ Covers for lovers, Ovcie kiahne, Kohout plaší smrt) 2.12. 2016 Mělník Stará Mydlárna (+ Covers for lovers, Cirguz) 3.12. 2016 Benešov Music bar XXX (+ Covers for lovers, Totální nasazení, Náhodný výběr) 25.12. 2016 Želeč KD (+ Covers for lovers, Don Key, Náhodný výběr)

PESHATA NA MORAVĚ !!

Kdy? V pátek 25.11. v Boskovicích a o den později v Brně v Eleven clubu. Zoopunkoví zvěřozvěstové přicházejí na Moravu!

ŘÍJNOVÉ KONCERTY

V říjnu náš čekají celkem čtyří koncerty a to jak v naší domovině tak i na dalekém severu či východě. 8.10. Tábor - Rocková mapa/ 15.10. Přívrat - Becherobraní/ 28.10. Teplice - Knak ( + COVERS FOR LOVERS -ZOO LOVERS TOUR)/ 29.10. Slaný - Dilemma fest

ZÁŘIJOVÉ KONCERTY

Co nás v září čeká a nemine? Dva koncerty v Táboře, jedna svatba a hlavně začátek podzimního tour s COVERS FOR LOVERS. Už tuto sobotu 10.9. nejdříve zahrajeme na Dni otevřených dveří firmy Greiner a poté se ihned přesuneme do Prahy na svatební veselí. V pátek 16.9. pozdě v noci rozburácíme táborské náměstí při Táborských setkáních. a 23.9. začiná již avizované ZOO LOVERS TOUR v Kralupech nad Vltavou v klubu Ponorka. Těšíme se na vás!!

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

Konec prázdnin se nám blíží a my ho zakončíme krásnými koncerty. V pátek 19.srpna v Sedlčanech od 20:30 a o den později v Radimovicích u Želče na pivních slavnostech od 20:00. A neuplyne ani moc času a začne nám podzimní sezóna okořeněná ZOO LOVERS TOUR s Covers For Lovers. Máte se na co těšit.

LETNÍ KONCERTY

Už to začalo. Přeštěnice za námi a spousta dalších festivalů před námi. Koukejte na naše koncerty a určitě nás jděte podpořit. Třeba tuto sobotu 2.7. do Ostrožské Lhoty ( pozor Peshata na Moravě :-) ), nebo 9.7. do Ktiše, či ten následující víkend 15.-16.7. na trojkoncert Želeč, Tišnov (opět Morava) a Ledeč nad Sázavou. Užijte si i v létě Zoopunku !

KVĚTNOVÉ KONCERTY

Duben je pryč a před námi květen a opět trojice koncertů. 20. května hrajeme jako hosté ZakázanÝho ovoce v táborském Mileniu. Hned následující týden nás čeká ve čtvrtek 26.5. benefice pro Animal Eye v Praze a v sobotu 28.5. Plzeň v Clubu Jam. Sledujte naše profily (web, BZ, FB), kde se dozvíte brzy podrobnosti. BENEFICE pro Animal Eye zrušena, náhradní termín domluvíme brzy !

DUBNOVÉ KONCERTY

V dubnu pokračují koncerty Warm up Přeštěnice a to v sobotu 9.4. ve Slavii v Českých Budějovicích a 22.4. v Rock Café v Praze. O den později pak zavítáme do klubu Křemelka ve Strakonicích. Těšíme se na vás.

JEDEME DÁL!

V sobotu 26.3. začíná tzv. Warm up Přeštěnice - série tří koncertů, které podpoří přeštěnický festival. Začíná se v Milevsku, pokračuje v Českých Budějovicích (9.4.) a končí v Praze(22.4). Společně s námi hrají Totální nasazení, Znouzectnost, Covers for lovers a Sabina. V pátek 25.3. si "odskočíme" do Pardubic přestavit místním naše nové cd. Těšíme se na vás.

PESHATA PODPORUJE ANIMAL EYE

Blážova kamarádka z rodné vísky právnička Zuzka se spojila s táborským právníkem Frantou, kamarádem kluků z Peshaty, abys společně bojovali proti tzv. množírenské mafii … náhoda? Nemyslíme si a protože jim fandíme, rozhodli jsme se je podpořit třetinou z prodeje našeho nového CD … více info o jejich záslužný činnosti na www.animaleye.cz

ANARCHY IN THE ZOO

Po pěti letech jsme vydali nové album Anarchy in the ZOO. Úspěšně jsme ho pokřtili v táborském Miléniu. Čeká nás křest ještě v Českých Budějovicích a Praze. Rádi vás uvidíme. CD můžete koupit na každém našem koncertě a na našem eshopu.

KŘEST CD MILENIUM 24.10.

Sedm důvodů proč přijít na křest Peshaty 1. Po 5 letech vydáváme CD "Anarchy in the ZOO" a to je pádný důvod být při tom. 2. CD si můžete koupit za exkluzivní cenu, než na e-shopu! 3. Uslyšíte 5 zbrusu nových songů s posílenou dechovou sekcí. Písně si můžete naposlouchat na našem Bandzone a doprovodit nás vaším zpěvem. 4. Účast přislíbili i bývalí členové, možná dojde k nějakému překvapení na pódiu. 5. Těsně po koncertě, se všichni přesuneme k našemu stánku, kde proběhne autogramiáda, focení nebo návazný pokec. Přitom si můžete vybrat tričko, placku a zbrus novou samolepku. 6. Nejsilnější line-up v historii Milénia, podpoří nás Houba a Prague conspiracy. 7. Mění se letní čas na zimní. Máte o hodinu déle na zábavu, nebo druhý den na spánek. Těšíme se na vás již tuto sobotu 24.10. v Táborském Miléniu, otevřeno od 20:00, začátek hraní 21:00

PŘEDPRODEJ NA KŘEST!!DÚLEŽITÉ!!

Křest nového alba se blíží!Společně s námi vystoupí Houba a Prague Conspiracy. Předprodejní lístky jsou k mání za 120,- Kč Stačí objednat na www.mileniumtabor.cz/vstupenky, na mail Vám přijdou platební údaje. Máte možnost zaplatit převodem z účtu a to nejpozději do ČTVRTKA !! a nebo vložit dle platebních údajů z mailu na kterékoliv pobočce Fio Banky, což je možné ještě v PÁTEK. Jakmile se peníze připíšou na účet přijde Vám na mail eVstupenka, kterou je možné si doma vytisknout, nebo stáhnout do mobilu.
<< předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další >>
Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák