novinky ze světa zoopunku

DNES NA VALNÍKU

Dnes od 16:15 hrajeme na Sváťově festivale ROCK NA VALNÍKU, počásí je překrásné, přijďte na poslední skvělý festival tohoto léta.

KŘINICE U BROUMOVA

Na festivale Bigboš Křinice zahrajeme např. společně s From our hands, Airfare, Mauritius cca ve 20:30.

V SOBOTU ŽELEČ A SEDLČANY

Tuto sobotu zahájíme v 17:00 hudební program po fotbalovém turnaji Footfest v Želči u Tábora, poté se přemisťujeme do Sedlčan, kde zahrajeme ve 20:30 na Rockfestu.Těšíme se na vás. :-)

V NEDĚLI NA MS

Nebojte se, Peshata se nepřihlásila na mistrovství světa v zoopunku. To jen příští neděli zahrajeme na velkolepém Mighty sounds . Hrajeme od 13:35 na JAN HUS stagi. Těšíme se na vás, že nás přijdete podpořit v úvodu nedělního programu.

V PÁTEK PŘEŠTĚNICE

Po deštivém Basinfirefestu; kdy jsme odehráli neplánovaně dříve, abychom vytrhli trn z paty Danu Horynovi, který uvízl u zácpy; a příjemném Táboře, kdy i hrstka fanoušků udělala skvělou atmosféru; se po dvou letech vracíme tento pátek na festival do Přeštěnic. Zde hrajeme na malé stagi přesně o půlnoci!

BASINFIREFEST A ROCKOVÁ MAPA

Zítra si dáme malý dvojáček. Poprvé zahrajeme na známém metalovém festivale ve Spáleném Poříčí. Náš čas přijde v 16:25 na druhé stagi, která je zaměřena spíše na ska, punk rockové styly. Večer nás pak čeká tradiční festival Táborská rocková mapa po taktovkou Luboše Kocourka, který nás vypustí na pódium přesně ve 21:10. :-)

PRAVDA O KLIPU

Před několika měsíci jsme uveřejnili zprávičku, že klip by mohl být hotov v červnu. Je konec června a klip bohužel ... nikde. Jak na tom vlastně natáčení klipu teď je? Minulý rok v červnu jsme během jednoho sobotního dne ve vzdělávacím centru v Hlavatcích natočili záběry, ve kterých figurovala buď celá kapela nebo její členové. Zbývalo poté natočit už jen záběry s hercem, které byly odsunuty na další volný termín režiséra.Jenže volný termín režiséra byl najednou v nedohlednu: narození syna; rekonstrukce bytu, která trvá s problémy dosud; plno práce v zaměstnání.... Když už se konečně našel volný termín, přišla jobovka ze strany herce, který z ideologických důvodů z projektu odstoupil. :-) V mezidobí hledání dalšího herce se režisér rozhodl zbývající záběry natočit jinou filmovou technikou, kterou musel ale velmi složitě shánět. No a mezitím rok uběhl od prvních náběrů jako voda. A jak to vypadá teď? Herec byl nalezen, technika je sehnána.... a hledá se volný termín režiséra, no a to už znáte: roční syn, rekonstrukce bytu, plno práce v zaměstnání .... :-) Všichni věříme a vy věřte s námi, že to dlouhé čekání na klip Legendární vegetarián se vyplatí. Já mám nějaký pocit v kostech, že to bude mistrovské dílo režiséra Ondřeje Karpíška. Martin Peshata

KAM NA PESHATU V LÉTĚ ?

Po středečním výtečném koncertu ve Vagónu si dáváme na tři týdny pauzu, abychom hned 1.7. vyrazili na zteč českých festivalů. První pátek o prázdninách zavítáme poprvé na metalověji laděný Basinfirefest, jehož druhá stage je však zaměřená na punk, rock a ska styly. Zde se dlouho nezdržíme, abychom stihli ještě večerní hraní na Táborské rockové mapě. Jak se říká: všude dobře, u Kocise nejlíp. Další pátek 8.7. po dvouleté pauze obšťastníme návštěvníky přeštěnického festivalu. Hrajeme v brzkých odpoledních hodinách. Následující víkend zahájíme nedělní program na Mighty sounds. K tomuto festu snad ani nelze co dodávat. Týden na to, nás čeká další dvojáček. Od 17 hodin odstarujeme sobotní program na Footfestu a ihned po hraní zamíříme do Sedlčan na Rockfest. V srpnu nás čekají dva koncerty. 6.8. Křinice u Broumova a ve čtvrtek 25.8. na Svátově Rocku na Valníku. Těšíme se na vás.

VE STŘEDU VE VAGÓNU

Tuto středu si v našem oblíbeném klubu Vagón zahrajeme jako hosté společně s Hodně podně na křtu slánské kapely Deratizéři. Začíná se od 20:00, my hrajeme od 22:30. Těšíme se na vás!

KONCERTY H

Hořovice a Hlavatce. Po měsíční koncertní pauze si tento víkend zahrajeme dvakrát. V pátek v klubu Labe v Hořovicích společně s Punkus Humbertos a Compromysh, my hrajeme jako druzí, cca od 22:00. V sobotu si s Kocovinou odehrajeme pouťovou zábavu v hlavateckém KD. Začátek od 21:00 a vypadá to, že se budeme s Kocovinou střídat tak po 40 minutách. Na obě akce jste srdečně zváni !
Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák