novinky ze světa zoopunku

KAM NA PESHATU V LÉTĚ ?

Po středečním výtečném koncertu ve Vagónu si dáváme na tři týdny pauzu, abychom hned 1.7. vyrazili na zteč českých festivalů. První pátek o prázdninách zavítáme poprvé na metalověji laděný Basinfirefest, jehož druhá stage je však zaměřená na punk, rock a ska styly. Zde se dlouho nezdržíme, abychom stihli ještě večerní hraní na Táborské rockové mapě. Jak se říká: všude dobře, u Kocise nejlíp. Další pátek 8.7. po dvouleté pauze obšťastníme návštěvníky přeštěnického festivalu. Hrajeme v brzkých odpoledních hodinách. Následující víkend zahájíme nedělní program na Mighty sounds. K tomuto festu snad ani nelze co dodávat. Týden na to, nás čeká další dvojáček. Od 17 hodin odstarujeme sobotní program na Footfestu a ihned po hraní zamíříme do Sedlčan na Rockfest. V srpnu nás čekají dva koncerty. 6.8. Křinice u Broumova a ve čtvrtek 25.8. na Svátově Rocku na Valníku. Těšíme se na vás.

VE STŘEDU VE VAGÓNU

Tuto středu si v našem oblíbeném klubu Vagón zahrajeme jako hosté společně s Hodně podně na křtu slánské kapely Deratizéři. Začíná se od 20:00, my hrajeme od 22:30. Těšíme se na vás!

KONCERTY H

Hořovice a Hlavatce. Po měsíční koncertní pauze si tento víkend zahrajeme dvakrát. V pátek v klubu Labe v Hořovicích společně s Punkus Humbertos a Compromysh, my hrajeme jako druzí, cca od 22:00. V sobotu si s Kocovinou odehrajeme pouťovou zábavu v hlavateckém KD. Začátek od 21:00 a vypadá to, že se budeme s Kocovinou střídat tak po 40 minutách. Na obě akce jste srdečně zváni !

KLID? NEBO TICHO PŘED BOUŘÍ?

Možná se zdá, že se v Peshatě nic neděje. To je ale jen klam. Právě pracujeme ve zkušebně na tom, abychom do koncertního playlistu přidali nějaké songy z nového cd. Možná přijde na řadu i deset let stará skladba. Co se týká klipu, jsme v kontaktu s naším režisérem. Dle jeho slov by mohl klip dokončit někdy v červnu, tak uvidíme. Koncerty na léto se pomalu doplňují, pár jich je ještě v jednání. Na podzim bychom rádi natočili singl. A třeba se dočkají i fanoušci "staré" Peshaty nějakého speciálního koncertu. Sledujte naše stránky.

V PÁTEK ÚSTÍ NAD LABEM

V pátek se po téměř třech letech podíváme opět do klubu Cirkus v Ústí nad Labem. Před námi Covers for lovers od 21:00, my po nich po desáté. Vstupné klasických 100,-. Těšíme se na vás. FB událost zde

ČEKÁ NÁS ZAS ULTRA DLOUHÝ VÝLET NA VÝCHOD?

Když jsme byli naposled na dálném východě ve Verměřovicích u Letohradu, přijeli jsme z koncertu domu o půl deváté ráno. Tuto sobotu si výlet zopakujeme, konkrétně do Slatiny nad Zdobnicí, kde se koná již tradiční Hajcuk fest, tentokrát s číslem 19. Naše maličkost přijde na řadu po desáté večerní. FB událost zde.

STAGEDIVING V MILÉNIU

Tak tohle jsme opravdu ještě nezažili ! Stagediving (skákání z pódia) je víceméně spojen s koncerty tvrdých hardcorových kapel, ale v sobotu v Miléniu bylo vidět, že i zoopunk mu svědčí. :-) Bonbónkem byl jistě závěrečný skok Kubánce i Bláži. Tábor se opět povedl na výbornou, děkujeme všem počínaje zvukařem Lubošem, osvětlovačem Mílou, pokračujíc pořadateli, ochrankou, spoluvystupujícími a konče VÁMI fanoušky. Excelentní jízda! Fotky třeba zde , tady nebo tu. :-)

PESHATA V TÁBOŘE

Tuto sobotu si společně s Hodně podně a Volantem zahrajeme v Miléniu. Start od 21:00, lístky v předprodeji za stovku, na místě za stopade. Těšíme se na vás.

PESHATA NA BASINFIREFESTU

V pátek 1. července si zahrajeme na známém a metalovými jmény opředeném Basinfirefestu. Snad nám do té doby naroste háro. :-) Informace o festivale "zde".

ZIMNÍ KONCERTNÍ SPÁNEK KONČÍ

Tuto sobotu 19.2. si zahrajeme ve Strakonicích na Habeši na křtu cd skupiny Mamuma. Koncert začíná ve 20:00, první zahraje Ticho de pre Cupé band, po nich my a večírek zakončí oslavenci. Ve Strakonicích zahrajeme po 10 letech a to už se vyplatí se na nás přijít podívat, jak jsme za tu dobu omládli. :-) Soutěž o volňásky na sobotní koncert najdete na profilu www.bandzone.cz/mamuma