novinky ze světa zoopunku

ZÍTRA V ZAJEČOVĚ

Po výtečném sobotním hraní v táborském Miléniu (děkujeme všem 300 lidem, co jste dorazili) zítra zamíříme do Zaječova. Těšte se i na Sex deviants a Queens of everything.

O VÍKENDU V TÁBOŘE!!

Tábor, Milénium, Peshata + Hodně podně, Mama earth
11.04.2009, Tábor, Milénium, Peshata + Hodně podně, Mama earth

V NEDĚLI V PRAZE!

Tuto neděli hrajeme v Praze klubu Vagón. Nebojte se netradičního dne ani možných komplikací při návštěvě Obamy a přijďte nás podpořit. S největší pravděpodobností to bude jediný koncert v Praze tento rok. Začíná se ve 21:30, předskakuje nám liberecký Chvostoskok.

POSLEDNÍ OCHUTNÁVKA

Na našem profilu na Bandzone najdete poslední ochutnávku z natočeného dema - Svět za sifonem. Pěkný poslech. :-)

LEGENDÁRNÍ VEGETARIÁN KAREL ...

... k vám přichází na Bandzone.

DALŠÍ NOVINKA NA BZ - ZMIJE A NUTRIE

Děkujeme všem za ohlasy na Tučného tučňáka na Bandzonu. Moc nás to těší, stejně tak jako to, že jste svým poslechem dostali novinku do nejposlouchanějších songů dne na BZ . Dnes jsme uveřejnili skladbu Zmije a nutrie. Dostanete ji znovu do nejhranějších písní? :-)

KUTNÁ HORA ZA NÁMI, PŘÍŠTĚ SOBĚSLAV

Po tříměsíční pauze jsme minulý víkend opět začali hrát. Koncert v Kutné Hoře byl příjemným startem. Tento pátek 13.3. pokračujeme v Soběslavi v KD Národ. Hrajeme asi od 22:00.

DNES V KUTNÉ HOŘE

Dnes se poprvé podíváme do Kutné Hory do klubu Česká 1. Začínáme ve 21:00.

NOVINKA K POSLECHU NA BANDZONE

Jak jsme před časem psali, na přelomu roku jsme natáčeli ve zkušebně demo s novinkami. Na našem profilu na bandzone si můžete poslechnout první z novinek - Tučného tučňáka. Přejeme příjemný poslech a budeme rádi za vaše názory. Apropo jedná se o demáč, takže na zvuk a nějaké nepřesnosti nehleďte. :-)

KONCERT V TŘEMOŠNICI BOHUŽEL ZRUŠEN POŘADATELEM

Tak snad na podzim.
Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák