novinky ze světa zoopunku

POSLEDNÍ OCHUTNÁVKA

Na našem profilu na Bandzone najdete poslední ochutnávku z natočeného dema - Svět za sifonem. Pěkný poslech. :-)

LEGENDÁRNÍ VEGETARIÁN KAREL ...

... k vám přichází na Bandzone.

DALŠÍ NOVINKA NA BZ - ZMIJE A NUTRIE

Děkujeme všem za ohlasy na Tučného tučňáka na Bandzonu. Moc nás to těší, stejně tak jako to, že jste svým poslechem dostali novinku do nejposlouchanějších songů dne na BZ . Dnes jsme uveřejnili skladbu Zmije a nutrie. Dostanete ji znovu do nejhranějších písní? :-)

KUTNÁ HORA ZA NÁMI, PŘÍŠTĚ SOBĚSLAV

Po tříměsíční pauze jsme minulý víkend opět začali hrát. Koncert v Kutné Hoře byl příjemným startem. Tento pátek 13.3. pokračujeme v Soběslavi v KD Národ. Hrajeme asi od 22:00.

DNES V KUTNÉ HOŘE

Dnes se poprvé podíváme do Kutné Hory do klubu Česká 1. Začínáme ve 21:00.

NOVINKA K POSLECHU NA BANDZONE

Jak jsme před časem psali, na přelomu roku jsme natáčeli ve zkušebně demo s novinkami. Na našem profilu na bandzone si můžete poslechnout první z novinek - Tučného tučňáka. Přejeme příjemný poslech a budeme rádi za vaše názory. Apropo jedná se o demáč, takže na zvuk a nějaké nepřesnosti nehleďte. :-)

KONCERT V TŘEMOŠNICI BOHUŽEL ZRUŠEN POŘADATELEM

Tak snad na podzim.

PESHATA zve na (v)zdělávací koncert

Koncert s názvem:Dějiny zoopunku
Kdy:sobota 7. 2. 2009, 21 hod
Kde:Bardo, Tábor
Výtěžek z koncertu poputuje na adopci ováda koňského.

celé

NOVÝ ROK A NAŠE PLÁNY

Vítáme všechny fanoušky v roce 2009 a doufáme, že nám zachováte přízeň i další rok. Máte se určitě na co těšit. Na podzim se chystáme zavřít do studia a natočit nové cd. V současné době připravujeme demáč s novinkami , který nám bude sloužit k vychytání chyb a k případným změnám v aranžích. Možná vám dáme i něco ochutnat, ale to uvidíme tak za měsíc. Další zprávou je, že 7. února vystoupíme v táborském Bardu a to ve speciální staré sestavě, kdy přehrajeme písně z prvních tří demáčů. Podrobnosti přijdou určitě brzy.

ŠŤASTNÝ A VESELÝ !!!!!