novinky ze světa zoopunku

KAPELA 380V HRAJE PESHATU (NEJEN)

Na Youtube jsme našli čtyři naše skladby v podání mladé ska punk rockové kapely 380V. Více zde.

PREMIÉRA DVOU NOVINEK V SUŠICI

Speciálně pro Sušici jsme těsně před odjezdem nacvičili dvě novinkový skladby. První z nich se jmenuje Hilda, druhá Svět za sifonem. Určitě je budete dále slýchávat v našem playlistu. A není to žádný apríl. :-)

VOKALISTA Z CD HRA NA DOKTORA V X FACTORU !

Když Kuba Kubánec při nahrávání našeho posledního cd požádal o zazpívání sborů svého kamaráda z konzervatoře Ondřeje Rumla, všichni jsme žasli nad jeho vokálními schopnostmi. Nyní se tento vynikající zpěvák dostal až do finále novácké soutěže X Factor. Držíme mu palce!

CITÁTY

1. „Nene, jsme ještě v Havlíčkově Brodu na pumpě, zavolej Blážovi ten už tam prej je.“ (Kuba Kubánec , sedíc v pardubické restauraci Rybárna odpovídá na telefonní dotaz Tomáše Sůla, jestli pro něj dojedem na nádraží, že to do Ponorky nestíhá – 21.3. 2008 21:10)

celé

O VÍKENDU V PARDUBICÍCH A HAVL. BRODĚ

Zítra se po roce podíváme opět do Ponorky v Pardubicích, tak doufáme, že přijdete v hojném počtu jako minule. V sobotu si zahrajeme na plese Rádia Brod, který pořádá Cecek, pořadatel pilný jako včelička. My hrajeme už od 21:00. Těšíme se na vás!

KONEČNĚ DOMA !

Po nekonečných letech jsme se konečně rozhodli odejít z webhostingu Fishdale a zařídili si svůj vlastní. Pro vás to vlastně neznamená vůbec nic, jen to, že po kliknutí na naší adresu zůstanete pořád u nás a nebudete nikam přesměrováváni. :-)

OHLÉDNUTÍ – ZLÍN (28.9. 2007)

Na Moravu jsme všehovšudy hépnili pouze dvakrát, ale tedová to stálo za to. Na dvůdenní šašeju do Kopřivnice a Ostravy vzpomněme pram včil a u bíra dáváme k dobru zkazky třeba o Láďovi s autobu…teda s fórom o Fantomasovi.

celé

CITÁT

"Vy se dneska chováte hůř než ty dechovkáři!" (řidič Jarda členům Peshaty po příjezdu do Tábora z Jihlavy - 1.3. 2008 2:50)

HLINÍKOVÉ VINGLÍČKY VS. HLADKÁ MOUKA

Po dvou měsících jsme se vrátili na "koncertní pódia" a vystoupení ve Skleníku v Chodově, ač jsme se malého prostoru hodně báli, se povedlo na výbornou. A co ta blbost v titulku? To se dozvíte časem z Ohlédnutí, které začíná Trumberka po zimním spánku opět psát. Možná už příští týden Ohlédnutí ze Zlína. :-)

LÁĎA PENÁL OPĚT ZA ŠKOPKAMA

Po dlouhých 10 týdnech jsme opět zkoušeli. Ládin už sádru počmáranou podpisy fanynek nenosí a vrací se pomalu, ale jistě zpátky do kondice. Včerejší zkouška naznačila, že pauza ve hraní v nás moc velký škody nenadělala. Od poloviny února se vracíme na pódia, tak se těšte.:-)
Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák