novinky ze světa zoopunku

CITÁTY

1. „Nene, jsme ještě v Havlíčkově Brodu na pumpě, zavolej Blážovi ten už tam prej je.“ (Kuba Kubánec , sedíc v pardubické restauraci Rybárna odpovídá na telefonní dotaz Tomáše Sůla, jestli pro něj dojedem na nádraží, že to do Ponorky nestíhá – 21.3. 2008 21:10)

celé

O VÍKENDU V PARDUBICÍCH A HAVL. BRODĚ

Zítra se po roce podíváme opět do Ponorky v Pardubicích, tak doufáme, že přijdete v hojném počtu jako minule. V sobotu si zahrajeme na plese Rádia Brod, který pořádá Cecek, pořadatel pilný jako včelička. My hrajeme už od 21:00. Těšíme se na vás!

KONEČNĚ DOMA !

Po nekonečných letech jsme se konečně rozhodli odejít z webhostingu Fishdale a zařídili si svůj vlastní. Pro vás to vlastně neznamená vůbec nic, jen to, že po kliknutí na naší adresu zůstanete pořád u nás a nebudete nikam přesměrováváni. :-)

OHLÉDNUTÍ – ZLÍN (28.9. 2007)

Na Moravu jsme všehovšudy hépnili pouze dvakrát, ale tedová to stálo za to. Na dvůdenní šašeju do Kopřivnice a Ostravy vzpomněme pram včil a u bíra dáváme k dobru zkazky třeba o Láďovi s autobu…teda s fórom o Fantomasovi.

celé

CITÁT

"Vy se dneska chováte hůř než ty dechovkáři!" (řidič Jarda členům Peshaty po příjezdu do Tábora z Jihlavy - 1.3. 2008 2:50)

HLINÍKOVÉ VINGLÍČKY VS. HLADKÁ MOUKA

Po dvou měsících jsme se vrátili na "koncertní pódia" a vystoupení ve Skleníku v Chodově, ač jsme se malého prostoru hodně báli, se povedlo na výbornou. A co ta blbost v titulku? To se dozvíte časem z Ohlédnutí, které začíná Trumberka po zimním spánku opět psát. Možná už příští týden Ohlédnutí ze Zlína. :-)

LÁĎA PENÁL OPĚT ZA ŠKOPKAMA

Po dlouhých 10 týdnech jsme opět zkoušeli. Ládin už sádru počmáranou podpisy fanynek nenosí a vrací se pomalu, ale jistě zpátky do kondice. Včerejší zkouška naznačila, že pauza ve hraní v nás moc velký škody nenadělala. Od poloviny února se vracíme na pódia, tak se těšte.:-)

VYHODNOCENÍ VÁNOČNÍ SOUTĚŽE

Trvalo to déle, než jsme čekali, ale konečně jsme se dobrali k číslu odehraných koncertů za naší hudební kariéru. Láďa Penál a Petr Svetr vytáhli své kouzelné zápisníky a poznámky a vyřkli ortel. Ke dni 23.11. 2007 Peshata odehrála celkem 211 koncertů a 19.6. 1998 po koncertě v Orionu v Táboře jsme dostali celých 350 korun jako honorář. Výherci jsou Petra Svobodová, Martin Švec a Marek Řeháček, kteří v nejbližší době dostanou email, kde budou informováni o získané ceně. Gratulujeme!

HLASOVÁNÍ O NAŠÍ ÚČASTI NA FESTU MEZIBRÁNY

Druhý ročník festivalu Soumarrock Mezibrány vyhlásil soutěž o účast kapel. Dejte nám hlas a podpořte nás, děkujeme. :-)

RÁDIO PARANOMÁZIE IS BACK!

Před dlouhými čtrnácti lety započalo na kolejích VŠ v Českých Budějovicích vysílání rádia Paronomázie. Jedním z duchovních otců byl i Petr Svetr alias Vazelína. Výběry a vzpomínky z vysílání můžete najít zde .