novinky ze světa zoopunku

CENNÝ ÚSPĚCH V JEDNÉ HITPARÁDĚ

Dnes nám přišel tento e-mail: Dovolujeme si Vám oznámit, že dle statistik měsíčních hlasování ryze soukromé a nekomerční hitparády české a slovenské hudby „chart4czechs“ se v rozmezí let 2002 až 2007 umístila Vaše píseň Příšera z jezera na celkovém pátém místě. Více informací "zde".

DO NOVÉHO ROKU S NOVOU CENOU CD!

Rok 2008 je brán jako rok velkého zdražení. Proto musíme bohužel zvednout cenu za poštovné a balné na náš merchandise na 90 Kč. Protože však vy, naši fanoušci a fanynky, jste pro nás to nejdůležitější, rozhodli jsme se všechna naše CD bez rozdílu prodávat na našem eshopu za vskutku úžasných 100 korun, abychom vám zvýšení poštovného vykompenzovali!

KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK VÁM PŘEJÍ VŠICHNI SOUČASNÍ I BÝVALÍ ČLENOVÉ PESHATY

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

S blížícími se vánočními svátky jsme se i my rozhodli podarovat některé z našich fanoušků a fanynek. Ale nic není zadarmo. :-) Nejdříve nám musíte napsat odpovědi na dvě otázky. A to: Kolik Peshata odehrála celkem koncertů ke dni 23.11. 2007? Jaký honorář dostala Peshata po koncertu v táborském Orionu 19.6. 1998? Nejbližší tři tipy na každou z otázek získají hodnotné ceny z našeho shopu (CD, MC, trika, placky). Uzávěrka soutěže je 31.12. 2007. Odpovědi zasílejte na email: maredis@volny.cz

SKRÝCHOV SE OPĚT POVEDL!

Na dvě stovky lidí si našlo zasněženou cestu do „kulturáku“ ve Skrýchově. Láďa se zraněnou nohou se stal naprosto zaslouženě hrdinou večera. Budeme se společně s vámi těšit opět na duben.

VE SKRÝCHOVĚ HRAJEME !!

Po krátké zkoušce se Ládin rozhodl, že koncert ve Skrýchově dá. Zraněná noha mu samozřejmě brání, aby ukázal celé své bubenické umění, ale snad se to povede ke spokojenosti všech.

ZRANĚNÍ BUBENÍKA :-(

Smutná zpráva přišla z úst Ládi Benáka, našeho bubeníka. Při nedělním zápase v ricochetu špatně došlápl a až dnes, kdy bolest neodcházela, si došel k lékaři. Rozhodnutí doktora bylo velmi rychlý a Láďa putoval ihned na operační sál, kde mu spravili Achillovu šlachu. Týden si poleží v nemocnici, z toho důvodu musíme zrušit páteční koncert v Písku. O koncertě ve Skrýchově se rozhodne příští týden, podle toho, jak se bude zranění dál vyvíjet. Přejme Ládinovi brzké uzdravení.

BOKOVKY KUBY KUBÁNCE

Někteří příbuzní Kuby tvrdí, že už jako nemluvně se nechával rád houpat v kočárku a to s důrazem na druhou a čtvrtou dobu s občasnými synkopickými přírazy. Možná už v té době se projevila jeho láska k hudbě zvané swing.

celé

SERIÁL: NAŠE BOKOVKY

Nebojte se, náš seriál nebude o našich neexistujících milenkách, ani o našem šatníku a typu jeansů. Budeme se totiž zabývat kapelami, ve kterých naši členovci kdysi hráli anebo pořád hrají. Dozvíte se o našich krušných hudebních začátcích, o tom, co vlastně bylo před Peshatou, ale nevynecháme ani pikantní historky z „natáčení“ anebo hraní. První na řadu přijde Kuba Kubánec. Brzy se těšte.

OHLÉDNUTÍ – CHÝNOV (17.8. 2007)

Na Táborsku hrajeme asi tak často, jak často si Pepík uklízí svoje auto. Takže jsme rádi kývli na nabídku Volantu si s nimi zahrát v nedalekém Chýnově. Původně to prý měla být klasická zábava, ale jak my, tak ani Pardubičáci nehrajeme tři na tři, ani dva na jednu, takže se z toho nakonec vyklubal mini ska punk fest ještě s Němou výčitkou.

celé