novinky ze světa zoopunku

VYHODNOCENÍ VÁNOČNÍ SOUTĚŽE

Trvalo to déle, než jsme čekali, ale konečně jsme se dobrali k číslu odehraných koncertů za naší hudební kariéru. Láďa Penál a Petr Svetr vytáhli své kouzelné zápisníky a poznámky a vyřkli ortel. Ke dni 23.11. 2007 Peshata odehrála celkem 211 koncertů a 19.6. 1998 po koncertě v Orionu v Táboře jsme dostali celých 350 korun jako honorář. Výherci jsou Petra Svobodová, Martin Švec a Marek Řeháček, kteří v nejbližší době dostanou email, kde budou informováni o získané ceně. Gratulujeme!

HLASOVÁNÍ O NAŠÍ ÚČASTI NA FESTU MEZIBRÁNY

Druhý ročník festivalu Soumarrock Mezibrány vyhlásil soutěž o účast kapel. Dejte nám hlas a podpořte nás, děkujeme. :-)

RÁDIO PARANOMÁZIE IS BACK!

Před dlouhými čtrnácti lety započalo na kolejích VŠ v Českých Budějovicích vysílání rádia Paronomázie. Jedním z duchovních otců byl i Petr Svetr alias Vazelína. Výběry a vzpomínky z vysílání můžete najít zde .

CENNÝ ÚSPĚCH V JEDNÉ HITPARÁDĚ

Dnes nám přišel tento e-mail: Dovolujeme si Vám oznámit, že dle statistik měsíčních hlasování ryze soukromé a nekomerční hitparády české a slovenské hudby „chart4czechs“ se v rozmezí let 2002 až 2007 umístila Vaše píseň Příšera z jezera na celkovém pátém místě. Více informací "zde".

DO NOVÉHO ROKU S NOVOU CENOU CD!

Rok 2008 je brán jako rok velkého zdražení. Proto musíme bohužel zvednout cenu za poštovné a balné na náš merchandise na 90 Kč. Protože však vy, naši fanoušci a fanynky, jste pro nás to nejdůležitější, rozhodli jsme se všechna naše CD bez rozdílu prodávat na našem eshopu za vskutku úžasných 100 korun, abychom vám zvýšení poštovného vykompenzovali!

KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK VÁM PŘEJÍ VŠICHNI SOUČASNÍ I BÝVALÍ ČLENOVÉ PESHATY

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

S blížícími se vánočními svátky jsme se i my rozhodli podarovat některé z našich fanoušků a fanynek. Ale nic není zadarmo. :-) Nejdříve nám musíte napsat odpovědi na dvě otázky. A to: Kolik Peshata odehrála celkem koncertů ke dni 23.11. 2007? Jaký honorář dostala Peshata po koncertu v táborském Orionu 19.6. 1998? Nejbližší tři tipy na každou z otázek získají hodnotné ceny z našeho shopu (CD, MC, trika, placky). Uzávěrka soutěže je 31.12. 2007. Odpovědi zasílejte na email: maredis@volny.cz

SKRÝCHOV SE OPĚT POVEDL!

Na dvě stovky lidí si našlo zasněženou cestu do „kulturáku“ ve Skrýchově. Láďa se zraněnou nohou se stal naprosto zaslouženě hrdinou večera. Budeme se společně s vámi těšit opět na duben.

VE SKRÝCHOVĚ HRAJEME !!

Po krátké zkoušce se Ládin rozhodl, že koncert ve Skrýchově dá. Zraněná noha mu samozřejmě brání, aby ukázal celé své bubenické umění, ale snad se to povede ke spokojenosti všech.

ZRANĚNÍ BUBENÍKA :-(

Smutná zpráva přišla z úst Ládi Benáka, našeho bubeníka. Při nedělním zápase v ricochetu špatně došlápl a až dnes, kdy bolest neodcházela, si došel k lékaři. Rozhodnutí doktora bylo velmi rychlý a Láďa putoval ihned na operační sál, kde mu spravili Achillovu šlachu. Týden si poleží v nemocnici, z toho důvodu musíme zrušit páteční koncert v Písku. O koncertě ve Skrýchově se rozhodne příští týden, podle toho, jak se bude zranění dál vyvíjet. Přejme Ládinovi brzké uzdravení.
Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák