novinky ze světa zoopunku

NOMINACE NA ALBUM RO(C)KU

Hudební magazín Rock&Pop zařadil desku Hra na doktora mezi nominované v kategorii Album ro(c)ku ve výroční anketě Volby ro(c)ku. Budeme rádi, když nás podpoříte. Nezapomeňte vyplnit všechny kategorie a uvést platný e-mail. Předem díky.

KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK !

AKTUALIZOVALI JSME VLASTNÍ HISTORII

Příznivci se zalíbením v dějinách a archivářství se jistě zaradují z doplněné historie skupiny Peshata v sekci Kapela.

PRVNÍ MÍSTO, DÍKY!

Klip Záhada Beer Witch vyhrál hitparádu „5 od Zellera“ v pořadu Superpomeranč! Další týden sice už vypadl, nicméně i tak děkujeme všem za podporu!

VYCHÁZÍ KONCERTNÍ DVD

Zbrusu nové koncertní DVD s názvem Peshata na Krmelci aneb Sürový zážitek v produkci Kafis Film a Fishdale Records oficiálně vychází v sobotu 25. listopadu 2006. Najdete na něm syrový a surový záznam dubnového koncertu Peshaty na Krmelci, videoklip Záhada Beer Witch a několik dalších bonusů. Poprvé v prodeji na sobotním Krmelci, později i v našem eShopu. Za lidovou cenu 100 Kč! Pro všechny milovníky undergroundu!

PESHATA V SUPERPOMERANČI

Peshata natočila rozhovor o novém CD do pořadu České televize SuperPomeranč. Premiéra pořadu bude vysílána na ČT2 v tuto sobotu 18.11.2006 ve 12:45, repríza na ČT1 v pondělí 20.11.2006 00:15. V pořadu bude nasazen do vysílání náš nový videoklip Záhada beer witch.

NOVÝ ZPĚVÁK JE NA SVĚTĚ!

Tuto sobotu v Ústí nad Labem po třech měsících pilného zkoušení konečně světu představíme nového zpěváka Peshaty. Zove se Bláža alias Boreczek, pochází z Podkrkonoší, je studentem ČZU oboru Systémové inženýrství a nejen, že se stal naším nejmladším členem a rapidně tak snížil náš věkový průměr, ale vlil do našich starých žil tolik potřebnou novou krev a energii. Držte mu v sobotu palce! Bližší info o něm se jistě brzy dozvíte :-)

VE FÓRU OPIŠTE KONTROLNÍ TEXT

Možná jste si všimli, že v našem diskuzním Fóru přibyl jeden bezpečnostní prvek navíc, a sice výzva k opsání textu z malého obrázku do zvláštního rámečku. Při odesílání jakéhokoli vzkazu musíte text opsat (a to včetně velkých písmen!!!), jinak se text neodešle. Bráníme se tím automatům na SPAMY, které nám začaly Fórum zahlcovat nesmyslnou inzercí. Věříme, že vás tahle drobnost neodradí od diskuzí s námi.

CO POSLOUCHÁ MARTIN ?

Chcete vědět co poslouchá náš kytarista kromě jazzu a art rocku? :-) Odpověď najdete na serveru ipunk v pravidelné rubrice „Co poslouchá…“.

ROZTRŽENÝ PYTEL

Nebojte se, nikoho z nás nepotkala žádná nepříjemnost. :) Jen vám chceme říct, že se poslední dobou tak trošku roztrhl pytel s rozhovory. Dva zbrusu nové najdete na serverech MusicWeb a MetalForever. Další šance dozvědět se o nás něco, co třeba ještě nevíte (anebo jste se báli zeptat).