novinky ze světa zoopunku

HLEDÁME ŘIDIČE !

Sháníme nutně člověka, který by nás vozil na koncerty. Nutná je dodávka o minimálně sedmi místech. Vaše nabídky posílejte na email: maredis@volny.cz

PESHATA NA MYSPACE

Konečně jsme se dohrabali k tomu, abychom zprovoznili náš profil na tomto, čím dál víc oblíbeném, serveru. Fota z akcí nebo videa budeme určitě postupně přidávat.

NOVÉ ZBOŽÍ V SHOPU

V našem on-line shopu přibyly dvě nové položky. Koncertní DVD Peshata na Krmelci aneb Sürový zážitek a slušivá červená trika s logem Peshata. To musíte mít! :)

NOMINACE NA ALBUM RO(C)KU

Hudební magazín Rock&Pop zařadil desku Hra na doktora mezi nominované v kategorii Album ro(c)ku ve výroční anketě Volby ro(c)ku. Budeme rádi, když nás podpoříte. Nezapomeňte vyplnit všechny kategorie a uvést platný e-mail. Předem díky.

KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK !

AKTUALIZOVALI JSME VLASTNÍ HISTORII

Příznivci se zalíbením v dějinách a archivářství se jistě zaradují z doplněné historie skupiny Peshata v sekci Kapela.

PRVNÍ MÍSTO, DÍKY!

Klip Záhada Beer Witch vyhrál hitparádu „5 od Zellera“ v pořadu Superpomeranč! Další týden sice už vypadl, nicméně i tak děkujeme všem za podporu!

VYCHÁZÍ KONCERTNÍ DVD

Zbrusu nové koncertní DVD s názvem Peshata na Krmelci aneb Sürový zážitek v produkci Kafis Film a Fishdale Records oficiálně vychází v sobotu 25. listopadu 2006. Najdete na něm syrový a surový záznam dubnového koncertu Peshaty na Krmelci, videoklip Záhada Beer Witch a několik dalších bonusů. Poprvé v prodeji na sobotním Krmelci, později i v našem eShopu. Za lidovou cenu 100 Kč! Pro všechny milovníky undergroundu!

PESHATA V SUPERPOMERANČI

Peshata natočila rozhovor o novém CD do pořadu České televize SuperPomeranč. Premiéra pořadu bude vysílána na ČT2 v tuto sobotu 18.11.2006 ve 12:45, repríza na ČT1 v pondělí 20.11.2006 00:15. V pořadu bude nasazen do vysílání náš nový videoklip Záhada beer witch.

NOVÝ ZPĚVÁK JE NA SVĚTĚ!

Tuto sobotu v Ústí nad Labem po třech měsících pilného zkoušení konečně světu představíme nového zpěváka Peshaty. Zove se Bláža alias Boreczek, pochází z Podkrkonoší, je studentem ČZU oboru Systémové inženýrství a nejen, že se stal naším nejmladším členem a rapidně tak snížil náš věkový průměr, ale vlil do našich starých žil tolik potřebnou novou krev a energii. Držte mu v sobotu palce! Bližší info o něm se jistě brzy dozvíte :-)
Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák