novinky ze světa zoopunku

PESHATA NA RÁDIU ROCK MAX

Martin Trumberka byl hostem soutěžního pořadu Rocková 12 na rádiu Rock max . Pokud chcete slyšet, co náš kytarista ze sebe vykoktal, zapněte si zmiňované rádio tuto neděli 24.9. v 18:00 v premiéře a v reprízách v úterý a v pátek od 22:00. V okolí Zlínského kraje si nalaďte frekvenci 89,6 a 95,6 FM nebo lze pořad poslouchat na webu rádia.

POHOVOŘIL S NÁMI KVAKPUNKROCK.CZ

Zajímavým způsobem nás vyzpovídal Many z punk rockového serveru kvakpunkrock.cz. Sešli jsme se s ním na xchatu, kde jsme si vyrobili přezdívky, založili místnost a pak se tam zamknuli, aby nás při rozhovoru nikdo nerušil. :)

V TELEVIZI S ANDĚLEM

Po bezmála deseti letech existence kapely se nám konečně podařilo proniknout do vysílání jedné z tuzemských televizních stanic. V sobotní Noci s Andělem byl premiérově odpálen do éteru klip Záhada Beer Witch. Před námi hráli Hypnotix, po nás Lety Mimo. Bohužel, ani jeden z nás se na telku nedíval. Sakra. :) Klip zkoušíme prosadit i do dalších pořadů a televizí, ovšem jelikož nás netlačí žádná velká firma, jde to hodně ztuha. Kdybyste nás chtěli podpořit, zkuste někam napsat maila. Třeba dají dramaturgové na hlas lidu. :)

RECENZE NA iPUNKU

Další punk/rockově zaměřený server ztratil pár sympatických slov o našem novém stříbrném kotoučku. Přesvědčte se na vlastní oči tady .

ROZHOVOR NA FREEMUSIC.CZ

K dalšímu potlachání nad novou deskou a situací v kapele nás nedávno vyzvali legendární hudební publicisté Honza Šída a Milan Slezák. Mrkněte, co z toho vzešlo.

ROZHOVOR NA XKULTUŘE

Na progresivním plzeňském webu xkultura.cz vyšla nedávno recenze na Hru na doktora a teď si dala redaktorka Veronika Bergerová dostaveníčko s Martinem Trumberkou za účelem pořízení rozhovoru. Výsledek najdete tady.

JEŠTĚ JEDNOU MIGHTY PESHATA

Máme radost, že o nás píší i renomované tuzemské blogy. Na jednom z nich se objevil i tento poněkud svérázný a úzce profilovaný pohled na festival Mighty Sounds. Čtěte zde.

RECENZE Z MIGHTY SOUNDS

Mrkněte na nějaké ty postřehy a fotky z velmi povedeného festiválku Mighty Sounds. Pár slov je tam i o nás.

TRIČKA V SHOPU

Jak jsme slíbili, tak jsme učinili. Ode dneška si můžete v Shopu objednávat trička s logem z nového cédéčka. Když ho budete nosit, každý si s vámi bude chtít hrát na doktora! :)

MIGHTY SOUNDS, SEDLČANY A KOUPÁK

Příjemné hraní na příjemných festivalech za účasti příjemného publika. Tak by se asi dala shrnout naše koncertní sobota, kterou jsme zase po čase ukázali, že Peshata naživo hrát zdaleka nezapomněla. Holt si nás jen musíte najít. Jsme prostě momentálně poněkud koncertně vzácnější. :) Následující sobotu nás můžete vidět na Koupák Open Air Festu ve Strašicích u Rokycan. Vzhledem k hledání a zaškolování nového pěvce to bude na nějakou dobu zase poslední výstup, tak určitě doražte! Je tam krásně!