novinky ze světa zoopunku

DVĚ RECENZE, KAŽDÁ JINÁ

V nekonečné síti internetu jsme ulovili další dvě recenze na novou platňu. Tentokrát říká jedna úplně něco jiného než ta druhá. Co člověk, to názor. Mrkněte sem a pak sem.

PESHATA NA RÁDIU ROCK MAX

Martin Trumberka byl hostem soutěžního pořadu Rocková 12 na rádiu Rock max . Pokud chcete slyšet, co náš kytarista ze sebe vykoktal, zapněte si zmiňované rádio tuto neděli 24.9. v 18:00 v premiéře a v reprízách v úterý a v pátek od 22:00. V okolí Zlínského kraje si nalaďte frekvenci 89,6 a 95,6 FM nebo lze pořad poslouchat na webu rádia.

POHOVOŘIL S NÁMI KVAKPUNKROCK.CZ

Zajímavým způsobem nás vyzpovídal Many z punk rockového serveru kvakpunkrock.cz. Sešli jsme se s ním na xchatu, kde jsme si vyrobili přezdívky, založili místnost a pak se tam zamknuli, aby nás při rozhovoru nikdo nerušil. :)

V TELEVIZI S ANDĚLEM

Po bezmála deseti letech existence kapely se nám konečně podařilo proniknout do vysílání jedné z tuzemských televizních stanic. V sobotní Noci s Andělem byl premiérově odpálen do éteru klip Záhada Beer Witch. Před námi hráli Hypnotix, po nás Lety Mimo. Bohužel, ani jeden z nás se na telku nedíval. Sakra. :) Klip zkoušíme prosadit i do dalších pořadů a televizí, ovšem jelikož nás netlačí žádná velká firma, jde to hodně ztuha. Kdybyste nás chtěli podpořit, zkuste někam napsat maila. Třeba dají dramaturgové na hlas lidu. :)

RECENZE NA iPUNKU

Další punk/rockově zaměřený server ztratil pár sympatických slov o našem novém stříbrném kotoučku. Přesvědčte se na vlastní oči tady .

ROZHOVOR NA FREEMUSIC.CZ

K dalšímu potlachání nad novou deskou a situací v kapele nás nedávno vyzvali legendární hudební publicisté Honza Šída a Milan Slezák. Mrkněte, co z toho vzešlo.

ROZHOVOR NA XKULTUŘE

Na progresivním plzeňském webu xkultura.cz vyšla nedávno recenze na Hru na doktora a teď si dala redaktorka Veronika Bergerová dostaveníčko s Martinem Trumberkou za účelem pořízení rozhovoru. Výsledek najdete tady.

JEŠTĚ JEDNOU MIGHTY PESHATA

Máme radost, že o nás píší i renomované tuzemské blogy. Na jednom z nich se objevil i tento poněkud svérázný a úzce profilovaný pohled na festival Mighty Sounds. Čtěte zde.

RECENZE Z MIGHTY SOUNDS

Mrkněte na nějaké ty postřehy a fotky z velmi povedeného festiválku Mighty Sounds. Pár slov je tam i o nás.

TRIČKA V SHOPU

Jak jsme slíbili, tak jsme učinili. Ode dneška si můžete v Shopu objednávat trička s logem z nového cédéčka. Když ho budete nosit, každý si s vámi bude chtít hrát na doktora! :)