novinky ze světa zoopunku

VE FÓRU OPIŠTE KONTROLNÍ TEXT

Možná jste si všimli, že v našem diskuzním Fóru přibyl jeden bezpečnostní prvek navíc, a sice výzva k opsání textu z malého obrázku do zvláštního rámečku. Při odesílání jakéhokoli vzkazu musíte text opsat (a to včetně velkých písmen!!!), jinak se text neodešle. Bráníme se tím automatům na SPAMY, které nám začaly Fórum zahlcovat nesmyslnou inzercí. Věříme, že vás tahle drobnost neodradí od diskuzí s námi.

CO POSLOUCHÁ MARTIN ?

Chcete vědět co poslouchá náš kytarista kromě jazzu a art rocku? :-) Odpověď najdete na serveru ipunk v pravidelné rubrice „Co poslouchá…“.

ROZTRŽENÝ PYTEL

Nebojte se, nikoho z nás nepotkala žádná nepříjemnost. :) Jen vám chceme říct, že se poslední dobou tak trošku roztrhl pytel s rozhovory. Dva zbrusu nové najdete na serverech MusicWeb a MetalForever. Další šance dozvědět se o nás něco, co třeba ještě nevíte (anebo jste se báli zeptat).

DVĚ RECENZE, KAŽDÁ JINÁ

V nekonečné síti internetu jsme ulovili další dvě recenze na novou platňu. Tentokrát říká jedna úplně něco jiného než ta druhá. Co člověk, to názor. Mrkněte sem a pak sem.

PESHATA NA RÁDIU ROCK MAX

Martin Trumberka byl hostem soutěžního pořadu Rocková 12 na rádiu Rock max . Pokud chcete slyšet, co náš kytarista ze sebe vykoktal, zapněte si zmiňované rádio tuto neděli 24.9. v 18:00 v premiéře a v reprízách v úterý a v pátek od 22:00. V okolí Zlínského kraje si nalaďte frekvenci 89,6 a 95,6 FM nebo lze pořad poslouchat na webu rádia.

POHOVOŘIL S NÁMI KVAKPUNKROCK.CZ

Zajímavým způsobem nás vyzpovídal Many z punk rockového serveru kvakpunkrock.cz. Sešli jsme se s ním na xchatu, kde jsme si vyrobili přezdívky, založili místnost a pak se tam zamknuli, aby nás při rozhovoru nikdo nerušil. :)

V TELEVIZI S ANDĚLEM

Po bezmála deseti letech existence kapely se nám konečně podařilo proniknout do vysílání jedné z tuzemských televizních stanic. V sobotní Noci s Andělem byl premiérově odpálen do éteru klip Záhada Beer Witch. Před námi hráli Hypnotix, po nás Lety Mimo. Bohužel, ani jeden z nás se na telku nedíval. Sakra. :) Klip zkoušíme prosadit i do dalších pořadů a televizí, ovšem jelikož nás netlačí žádná velká firma, jde to hodně ztuha. Kdybyste nás chtěli podpořit, zkuste někam napsat maila. Třeba dají dramaturgové na hlas lidu. :)

RECENZE NA iPUNKU

Další punk/rockově zaměřený server ztratil pár sympatických slov o našem novém stříbrném kotoučku. Přesvědčte se na vlastní oči tady .

ROZHOVOR NA FREEMUSIC.CZ

K dalšímu potlachání nad novou deskou a situací v kapele nás nedávno vyzvali legendární hudební publicisté Honza Šída a Milan Slezák. Mrkněte, co z toho vzešlo.

ROZHOVOR NA XKULTUŘE

Na progresivním plzeňském webu xkultura.cz vyšla nedávno recenze na Hru na doktora a teď si dala redaktorka Veronika Bergerová dostaveníčko s Martinem Trumberkou za účelem pořízení rozhovoru. Výsledek najdete tady.
Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák