novinky ze světa zoopunku

DNES V JISTEBNICI

Dnes 5.6. v Jistebnici společně s ZNC a Voxelem.

15.5. - Soběslav

Po 6 týdenní pauze opět na pódiu. Tentokrát v KD Národ v Soběslavi společně s Hodně Podně a s The Needs. Těšíme se na vás.

OTEVŘENÍ NEBE - JIHLAVA

V sobotu 28.3. večer otevřeme nebe na jihlavském letišti v rámci festivalu Expediční kamera 2015.

20.3. - PRAHA

Dnes oslavíme 18 let v klubu Vagón. Společně s námi Žádnej stres a Deliwery.

7.3. - PACOV

Po dvouměsíční pauze, vyplněné zkoušením a tvořením nového materiálu, se dnes ukážeme naživo v Pacově od 21:00.

2015

V tomto roce náš čeká natáčení nového cd. V červnu jdeme do studia, nyní připravujeme nový materiál. V plánu jsou dva klipy. Buďte s námi.

POSLEDNÍ NOVINKY

Na začátku listopadu jsme odehráli skvělý koncert v Českých Budějovicích, který byl spíše takovou jednou velikou pařbou na pódiu i před ním. Další koncert nás čeká az na vánoční svátky 25.12. v Milevsku. V této pauze ale neleníme, celý listopad makáme na novinkách, než nám Bláža odjede do dalekých zemí. Můžete se těšit třeba na skapunkovou "horskou" vypalovačku, "vodní" reagge věc a vánoční song. Muzika na váš text, který jste si sami vymysleli na Facebooku, je už také před dokončením. (sledujte náš FB, poprosíme vás ještě o jednu sloku ) A k tomu máme plno nápadů v hlavě, na papíře nebo v compu. Peshata je stále tady, počítejte s námi!

SOBOTA KOLÍN

V sobotu 27.9. v 18:20 nás můžete poslechnout v Kolíně na festivale Kolín Natvrdo I. Po nás např. Garage a Konflikt.

VOLYNĚ A SVATBA

V pátek 19. září si zahrajeme společně s Mamumou a Marnou snahou ve Volyni. Druhý den zabékáme na svatební hostině novomanželům o Poděbrad. Krásný víkend nás to čeká.

POSLEDNÍ NOVINKY

Celou minulou neděli jsme strávili na Lužnici( někteří i v Lužnici) a natáčeli jsme klip na Afťáky. Tuto sobotu jedeme do Deštné. Další koncerty nás pak čekají až v srpnu (Dobrá Voda u Pacova, Stádlec, České Budějovice). Těšíme se na vás.