novinky ze světa zoopunku

PRVNÍ RECENZE

Na webech Českého rocku , Freemusic , Musicwebu a Xkultury si můžete přečíst první recenze na CD Hra na doktora.

KUBA KUBÁNEC POSLAL NOTIČKY, JESTLI MI ROZUMÍTE?

V sekci Download si můžete stáhnout celý notový zápis ke skladbě Zamilovaný vodník. Doporučeno profesorům hudby, studentům konzervatoře, skladatelům, komponistům a jiným divným lidem. :-) Další notičky čekejte brzy.

PLACKY V SHOPU

Připínací placky Peshata o průměru 25 mm jsou již přidány do nabídky Shopu, takže si je můžete objednávat spolu s cédéčky. Jsou velice slušivé! :)

PRESSKIT NEJEN PRO MÉDIA

Všechno důležité o nové desce najdete aktuálně v sekci Downloads pod položkou “presskit - hra na doktora”. Jakákoli medializace vydání nového CD je vítána. Neváhejte nás kontaktovat. Není problém poskytnout CD k recenzi, další informace apod.

OFICIÁLNÍ ZPRÁVA K HLEDÁNÍ ZPĚVÁKA

Asi jste si všimli, že se na stránkách už delší dobu poptáváme po pěvecké posile. Věc se má tak, že se náš hlavní vokalista Petr odstěhoval před rokem do Plzně a jelikož je navíc pracovně činný v Praze, pravidelné koncertování je momentálně nad jeho časové a organizační možnosti. Proto hledáme někoho, kdo by to na koncertech vzal za něj. Dejte vědět, kdyby vás kdokoli napadl. Díky.

PESHATA V MAXIMU

První kratičká recenze Hry na doktora je k vidění v květnovém čísle magazínu Maxim, který je právě na stáncích. Kromě ní je tam k vidění i celá řada výstavních dívek, které mají na první pohled dobré srdce a určitě umí i výtečně vařit. V takové společnosti se nám líbí, to zas jo. :)

NĚCO PRO VYZNAVAČE PLACEK

Poprvé v sobotu na Krmelci bude možné zakoupit památeční placku s motivem aktuálního loga Peshaty. Zanedlouho se položka objeví i v našem Shopu. Přišpendlit ji lze na jakoukoli část oblečení či těla.

KAMERY A TRIČKA NA KRMELEC!

Naše nové CD dítko přivítáme oficiálně a se vší pompou na svět během vystoupení Peshaty na jedenáctém Krmelci už tuto sobotu! Kromě obnosu na zakoupení stříbrného kotoučku si nezapomeňte vzít na sebe triko Peshata, anebo aspoň obyčejné bílé tričko. Před naším setem vám ho patřičně vyzdobíme, ať vám to sluší na koncertním klipu (a možná i živém DVD), pro něž se budou pořizovat záznamy. S tím souvisí i další výzva: Kdo má doma jakoukoli videokameru, nechť se přihlásí na telefonu 605 775 370. Video chceme stříhat z co možná největšího počtu záběrů, takže je každý další amatérský kameraman vítán. Samozřejmostí by v takovém případě byl volňásek na Krmelec a další výhody.

NOVÉ CD K DOSTÁNÍ I NA KONCERTECH TOTÁLNÍHO NASAZENÍ A ZNC

Cédéčko Hra na doktora zakoupíte nyní pohodlně i na koncertech spřátelených skupin Znouzectnost a Totální nasazení. Sledujte rozpis jejich koncertů, ať víte, kam si máte pro naše nové cédéčko přijít. :)

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA PRAŽSKÝ KONCERT PRODLOUŽENA

Protože jsme získali dalších pár volných vstupenek na středeční koncert v Lucerna Music Baru, soutěž nadále trvá za stejných podmínek (viz. Novinky níže). Spěchejte, lístků není moc!
Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák