novinky ze světa zoopunku

PRESSKIT NEJEN PRO MÉDIA

Všechno důležité o nové desce najdete aktuálně v sekci Downloads pod položkou “presskit - hra na doktora”. Jakákoli medializace vydání nového CD je vítána. Neváhejte nás kontaktovat. Není problém poskytnout CD k recenzi, další informace apod.

OFICIÁLNÍ ZPRÁVA K HLEDÁNÍ ZPĚVÁKA

Asi jste si všimli, že se na stránkách už delší dobu poptáváme po pěvecké posile. Věc se má tak, že se náš hlavní vokalista Petr odstěhoval před rokem do Plzně a jelikož je navíc pracovně činný v Praze, pravidelné koncertování je momentálně nad jeho časové a organizační možnosti. Proto hledáme někoho, kdo by to na koncertech vzal za něj. Dejte vědět, kdyby vás kdokoli napadl. Díky.

PESHATA V MAXIMU

První kratičká recenze Hry na doktora je k vidění v květnovém čísle magazínu Maxim, který je právě na stáncích. Kromě ní je tam k vidění i celá řada výstavních dívek, které mají na první pohled dobré srdce a určitě umí i výtečně vařit. V takové společnosti se nám líbí, to zas jo. :)

NĚCO PRO VYZNAVAČE PLACEK

Poprvé v sobotu na Krmelci bude možné zakoupit památeční placku s motivem aktuálního loga Peshaty. Zanedlouho se položka objeví i v našem Shopu. Přišpendlit ji lze na jakoukoli část oblečení či těla.

KAMERY A TRIČKA NA KRMELEC!

Naše nové CD dítko přivítáme oficiálně a se vší pompou na svět během vystoupení Peshaty na jedenáctém Krmelci už tuto sobotu! Kromě obnosu na zakoupení stříbrného kotoučku si nezapomeňte vzít na sebe triko Peshata, anebo aspoň obyčejné bílé tričko. Před naším setem vám ho patřičně vyzdobíme, ať vám to sluší na koncertním klipu (a možná i živém DVD), pro něž se budou pořizovat záznamy. S tím souvisí i další výzva: Kdo má doma jakoukoli videokameru, nechť se přihlásí na telefonu 605 775 370. Video chceme stříhat z co možná největšího počtu záběrů, takže je každý další amatérský kameraman vítán. Samozřejmostí by v takovém případě byl volňásek na Krmelec a další výhody.

NOVÉ CD K DOSTÁNÍ I NA KONCERTECH TOTÁLNÍHO NASAZENÍ A ZNC

Cédéčko Hra na doktora zakoupíte nyní pohodlně i na koncertech spřátelených skupin Znouzectnost a Totální nasazení. Sledujte rozpis jejich koncertů, ať víte, kam si máte pro naše nové cédéčko přijít. :)

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA PRAŽSKÝ KONCERT PRODLOUŽENA

Protože jsme získali dalších pár volných vstupenek na středeční koncert v Lucerna Music Baru, soutěž nadále trvá za stejných podmínek (viz. Novinky níže). Spěchejte, lístků není moc!

ZVÝHODNILI JSME PRO VÁS POŠTOVNÉ

Jelikož Česká pošta nemilosrdně ždíme naše a hlavně vaše kapsy, rozhodli jsme se zvýhodnit alespoň ty z vás, kteří si v našem shopu objednají více zboží. S platností ode dneška zaplatíte tedy za poštovné jen polovinu (35 Kč), pokud si objednáte zboží v hodnotě nad 399 Kč. Konkrétně, v případě nového cédéčka se vám tedy vyplatí domluvit se třeba s kámošem a objednat si rovnou dva kousky. Nemluvě o případu, kdy má někdo z vašich známých brzy svátek, narozky nebo jakékoli jiné vykutálené výročí.

SOUČÁSTÍ BOOKLETU JE I SPOLEČENSKÁ HRA NA DOKTORA

Jak už jste si asi stačili všimnout, nová deska si pohrává s doktorskou tematikou a to rovnou na několika frontách. Kromě obalu se samozvaným doktorem léčícím „nemocnou“ dívku pomocí hudby (skupiny Peshata), najdete na desce i píseň s názvem Hra na doktora, která vás pro změnu provede taktikami protřelého svůdce bytostí ženského pohlaví. Součástí bookletu je navíc i desková společenská Hra na doktora. Stačí vám figurky z Člověče nezlob se, jedna hrací kostka (obojí se dá vyrobit i z chleba:), a můžete si zahrát na doktora s námi. Každý hráč se stane na chvíli doktorem, který v sanitce vyráží za nemocnou pacientkou. Ten, kdo k ní dorazí jako první, vyhrává. Samozřejmě ale na každého cestou čeká spousta nástrah v podobě bludných patníků, zrádných stopek a jiných nevyzpytatelných nebezpečí. Stolní hra se hodí do hospody, na školní výlet nebo třeba na nudné nedělní odpoledne. Elegantně vás mimo jiné provede všemi texty z nové desky.

SOUTĚZ O VOLNÉ VSTUPENKY DO LUCERNY

Prvních pět lidí, kteří si od této chvíle objednají nové cédéčko na telefonu 777 650 782, dostanou volnou vstupenku na koncert v pražském Lucerna Music Baru 12.4.06. Podmínkou je samozřejmě, aby do Lucerny přišli, zaplatili objednané cédéčko a volňáska si vyzvedli. Ušetříte za poštovné i za koncert! :)