novinky ze světa zoopunku

ZVÝHODNILI JSME PRO VÁS POŠTOVNÉ

Jelikož Česká pošta nemilosrdně ždíme naše a hlavně vaše kapsy, rozhodli jsme se zvýhodnit alespoň ty z vás, kteří si v našem shopu objednají více zboží. S platností ode dneška zaplatíte tedy za poštovné jen polovinu (35 Kč), pokud si objednáte zboží v hodnotě nad 399 Kč. Konkrétně, v případě nového cédéčka se vám tedy vyplatí domluvit se třeba s kámošem a objednat si rovnou dva kousky. Nemluvě o případu, kdy má někdo z vašich známých brzy svátek, narozky nebo jakékoli jiné vykutálené výročí.

SOUČÁSTÍ BOOKLETU JE I SPOLEČENSKÁ HRA NA DOKTORA

Jak už jste si asi stačili všimnout, nová deska si pohrává s doktorskou tematikou a to rovnou na několika frontách. Kromě obalu se samozvaným doktorem léčícím „nemocnou“ dívku pomocí hudby (skupiny Peshata), najdete na desce i píseň s názvem Hra na doktora, která vás pro změnu provede taktikami protřelého svůdce bytostí ženského pohlaví. Součástí bookletu je navíc i desková společenská Hra na doktora. Stačí vám figurky z Člověče nezlob se, jedna hrací kostka (obojí se dá vyrobit i z chleba:), a můžete si zahrát na doktora s námi. Každý hráč se stane na chvíli doktorem, který v sanitce vyráží za nemocnou pacientkou. Ten, kdo k ní dorazí jako první, vyhrává. Samozřejmě ale na každého cestou čeká spousta nástrah v podobě bludných patníků, zrádných stopek a jiných nevyzpytatelných nebezpečí. Stolní hra se hodí do hospody, na školní výlet nebo třeba na nudné nedělní odpoledne. Elegantně vás mimo jiné provede všemi texty z nové desky.

SOUTĚZ O VOLNÉ VSTUPENKY DO LUCERNY

Prvních pět lidí, kteří si od této chvíle objednají nové cédéčko na telefonu 777 650 782, dostanou volnou vstupenku na koncert v pražském Lucerna Music Baru 12.4.06. Podmínkou je samozřejmě, aby do Lucerny přišli, zaplatili objednané cédéčko a volňáska si vyzvedli. Ušetříte za poštovné i za koncert! :)

DESKU JSME VÍTALI V PÍSKU A VE SKRÝCHOVĚ

celé

NOVÉ CD OBJEDNÁVEJTE V eSHOPU

Dnes, tedy na Apríla, vyšlo oficiálně nové album skupiny Peshata. Zároveň byl i spuštěn nový web, v jehož eShopu si CD můžete ode dneška objednávat za skvělou cenu 200 Kč + poštovné. Kromě jednotlivých zájemců se mohou hlásit i nezávislí prodejci, kteří mají zájem CD prodávat ve svých distrech, on-line shopech nebo třeba na koncertech vlastních kapel. Na výhodné "velkoobchodní" ceně se určitě dohodneme. Pište na: maredis@volny.cz

NOVÁ DESKA A NOVÝ WEB UŽ V SOBOTU!!!

Symbolicky na Apríla, tj. 1. dubna 2006 vychází nová deska skupiny Peshata s názvem Hra na doktora, což je zároveň i název jedné z nejzásadnějších písní, kterou na desce najdete. Lisované CD Extra vyjde pod hlavičkou Fishdale Records a od soboty bude možné objednat si ho v eShopu na nově spuštěném webu.

ZÁHADA BLAIR WITCH DNES NA ČT 1

Jak už jsme avizovali, součástí nového cédéčka bude i videoklip k písni Záhada Beer Witch, kterážto je lehkou parodií na kultovní horor Záhada Blair Witch, který po naší dohodě s generálním ředitelem Janečkem uvede dnes ve 23:15 ČT 1. Tak na něj mrkněte, ať se pěkně naladíte na náš klip. Doporučujeme film sledovat pokud možno o samotě, se zhasnutými světly a za bouřky.

XII. TITANIC (REKONSTRUKCE)

Na úplný závěr playlistu nové desky jsme zařadili jednu léty prověřenou, do nového kabátku převlečenou tutovku. Titanic je jednou z mála skladeb z období prvních dvou demosnímků, kterou hrajeme dodnes naživo, a protože se naše aranže za tu dobu poněkud proměnily, rozhodli jsme se vám tu proměnu dokumentovat zařazením aktuální verze na novou desku. Schválně si můžete obě verze porovnat.

XI. POVLTAVSKÉ PIVÉNY

Lahodné šplouchání říční vody si vás podmaní hned zkraje této zhudebněné pocty všem vodákům světa. Píseň svižně plyne v rytmu pádel nořených do ševelící vody v nepravidelném rytmu nekoncentrovaných zadáků a ještě méně koncentrovaných háčků. Tak jako ve starých řeckých bájích lákaly proradné sirény zmámené námořníky na skaliska, lákají na dolním toku Vltavy proradné pivény žíznivé vodáky na ostré kameny v zátokách s pivními kiosky. Čest jejich památce!

X. MRAVENČENÍ

Vliv kyseliny mravenčí na sexuální apetenci zatím nebyl literaturou uspokojivě popsán. Proto jsme se rozhodli, že si na zmíněnou problematiku pěkně posvítíme. Dva hlavní hrdiny jsme zastihli jednoho horkého letního dne na břehu řeky, ve vysoké trávě a hustém kapradí, kterak si navzájem pomáhají z ještě navlhlých plavek. V zápalu vášně si nevšimnou toho, že pod travnatým porostem bydlí početné společenství malých, rezatých mravenců. A tak se začnou dít věci...
Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák