novinky ze světa zoopunku

DESKA VYJDE NA APRÍLA

Ledy se hnuly, opona padá, kostky jsou vrženy! Nové album skupiny Peshata spatří definitivně světlo tohoto pestrobarevného světa na Apríla, tedy 1. dubna 2006. Cédéčko vyjde pod domovským, k tomuto účelu nově vybudovaným labelem Fishdale Records. V nejbližších dnech čekejte spoustu dalších informací.

KDO TO VYDÁ

Všech 12 skladeb na novou deskuje už je pohromadě. Aktuálně diskutujeme o tom, pod jakou hlavičkou album vydáme. Testujeme zájem tuzemských firem a podle výsledků jejich reakcí uděláme definitivní rozhodnutí, zda si CD vydáme sami či zda se s ním schováme pod ochranná křídla nějakého labelu.

NOVÝ WEB NA SPADNUTÍ

Tak jako je pomalu na spadnutí nová deska Peshaty, spadne na vás i svěží nový web, kde už nenarazíte na rubriky bez obsahu, beze smyslu či bez čehokoli jiného důležitého. Snad vám nebude padat. :)

CHCETE SE PODÍLET NA CD?

Příprava CD a reklama k jeho vydání nebude zrovna zadarmo a tak se nebráníme jakémukoli nápadu na finanční či produktovou účast na tomhle projektu. Jako protihodnotu můžeme nabídnout reklamní prostor na obalu, webu apod. Zkrátka a dobře, má-li někdo firmu, která by chtěla nějak přispět k vydání nebo propagaci našeho CD, a posluchači Peshaty jsou pro ni zajímavá cílovka, nechť se ozve na: fishdale@centrum.cz. Předem díky za nápady.
<< předchozí 1 << 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 >> 34 další >>
Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák