novinky ze světa zoopunku

NOVÝ SONG NA BANDZONE

Afťáci? Poslechněte a dozvíte se více. www.bandzone.cz/peshata

O VÍKENDU NÁS ČEKÁ STUDIO WOODLAND

Ve studiu jsme byli naposled na podzim 2009. Tento víkend jdeme "očíhnout" nové studio Woodland v Táboře. Nahrajeme zde 2 skladby Zadána za Dána a Afťáky. Obě skladby by posléze měly dostat i vizuální kabát. Pokud budeme spokojeni s výsledkem, na podzim zde nahrajeme následovníka alba Svět za sifonem. Fotoreport z nahrávání očekávejte o víkendu.

15.6. - ČESKÝ KRUMLOV

V pátek asi od 21:00 zahrajeme v krumlovském klubu Fabrička. Před námi Hodně Podně, po nás 100C. Naše premiéra ve městě, které máme jinak prolezlé od Nového Spolí k Jitoně. :-)

PUNKOVÉ VELIKONOCE

V NEDĚLI!! 20. dubna KD Jistebnice zažíje pořádný punk rockový nářez. Pořadí : The Fialky, Peshata, Totální nasazení, Covers for Lovers. Začátek již ve 20:00. Přijďte, dostanete našleháno řádnou porcí výtečné muziky. Budeme se těšit.

JAK TO JDE?

Na konci března jsme v Dolním Bukovsku úspěšně načali koncertní rok 2014. Ve zkušebně zkoušíme nový songy. První z nich Afťáci jsme už zařadili do playlistu. V úterý 15. dubna budete moci ve Vagónu v Praze slyšet další novinku Letící káně. A v květnu naživo vyzkoušíme další s názvem Sen o budaři. Na konci máje jdeme na víkend do studia s cílem nahrát dva songy. Peshata se pomalu začíná opět rozjíždět. Držte nám palce.

DNES DOLNÍ BUKOVSKO

2014

Do Nového roku Vám přejeme vše nej, a co nejdříve se uvidíme na nějaké akci.

PÁTEK 6.12. - PLZEŇ

Po mnoha letech dnes opět v Plzni, tentokráte v klubu Buena Vista společně s Hodně Podně. Vstup pouhých 80,-. Přijďte si s námi užít náš poslední letošní koncert.

STŘEDA - VAGÓN JE TŘEBA

Dnes 6.11. od 21:00 společně so Hodně Podně ve Vagónu v Praze. Máme opravdu hodně věcí v playlistu !

DNES VELBLOUD!

České Budějovice máme rádi. Jak je máme rádi se můžete přesvědčit dnes od 20:30 v Mighty Baru Velbloud. Předskakují Piknik a Hodně Podně.