novinky ze světa zoopunku

POSLEDNÍ NOVINKY

Na začátku listopadu jsme odehráli skvělý koncert v Českých Budějovicích, který byl spíše takovou jednou velikou pařbou na pódiu i před ním. Další koncert nás čeká az na vánoční svátky 25.12. v Milevsku. V této pauze ale neleníme, celý listopad makáme na novinkách, než nám Bláža odjede do dalekých zemí. Můžete se těšit třeba na skapunkovou "horskou" vypalovačku, "vodní" reagge věc a vánoční song. Muzika na váš text, který jste si sami vymysleli na Facebooku, je už také před dokončením. (sledujte náš FB, poprosíme vás ještě o jednu sloku ) A k tomu máme plno nápadů v hlavě, na papíře nebo v compu. Peshata je stále tady, počítejte s námi!

SOBOTA KOLÍN

V sobotu 27.9. v 18:20 nás můžete poslechnout v Kolíně na festivale Kolín Natvrdo I. Po nás např. Garage a Konflikt.

VOLYNĚ A SVATBA

V pátek 19. září si zahrajeme společně s Mamumou a Marnou snahou ve Volyni. Druhý den zabékáme na svatební hostině novomanželům o Poděbrad. Krásný víkend nás to čeká.

POSLEDNÍ NOVINKY

Celou minulou neděli jsme strávili na Lužnici( někteří i v Lužnici) a natáčeli jsme klip na Afťáky. Tuto sobotu jedeme do Deštné. Další koncerty nás pak čekají až v srpnu (Dobrá Voda u Pacova, Stádlec, České Budějovice). Těšíme se na vás.

NOVÝ SONG NA BANDZONE

Afťáci? Poslechněte a dozvíte se více. www.bandzone.cz/peshata

O VÍKENDU NÁS ČEKÁ STUDIO WOODLAND

Ve studiu jsme byli naposled na podzim 2009. Tento víkend jdeme "očíhnout" nové studio Woodland v Táboře. Nahrajeme zde 2 skladby Zadána za Dána a Afťáky. Obě skladby by posléze měly dostat i vizuální kabát. Pokud budeme spokojeni s výsledkem, na podzim zde nahrajeme následovníka alba Svět za sifonem. Fotoreport z nahrávání očekávejte o víkendu.

15.6. - ČESKÝ KRUMLOV

V pátek asi od 21:00 zahrajeme v krumlovském klubu Fabrička. Před námi Hodně Podně, po nás 100C. Naše premiéra ve městě, které máme jinak prolezlé od Nového Spolí k Jitoně. :-)

PUNKOVÉ VELIKONOCE

V NEDĚLI!! 20. dubna KD Jistebnice zažíje pořádný punk rockový nářez. Pořadí : The Fialky, Peshata, Totální nasazení, Covers for Lovers. Začátek již ve 20:00. Přijďte, dostanete našleháno řádnou porcí výtečné muziky. Budeme se těšit.

JAK TO JDE?

Na konci března jsme v Dolním Bukovsku úspěšně načali koncertní rok 2014. Ve zkušebně zkoušíme nový songy. První z nich Afťáci jsme už zařadili do playlistu. V úterý 15. dubna budete moci ve Vagónu v Praze slyšet další novinku Letící káně. A v květnu naživo vyzkoušíme další s názvem Sen o budaři. Na konci máje jdeme na víkend do studia s cílem nahrát dva songy. Peshata se pomalu začíná opět rozjíždět. Držte nám palce.

DNES DOLNÍ BUKOVSKO

Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák