novinky ze světa zoopunku

DUBNOVÉ NEWS

Neflákáme se, ale skládáme. Dvě skladby máme rozdělaný ve zkušebně, minimálně další tři jsou v hlavě, v kompu nebo textově na papíře. Uvidíme, ale jestli projdou naší tvrdou autocenzurou. Autocenzura je mimochodem pěkná svině. Víte o tom, že na cd "Zvířátka nemohou zasadit kouzelný strom" se díky tomu nedostaly tři skladby?? Ale možná je uveřejníme příští týden !! V dubnu nás můžete vidět 20. dubna v Jindřichově Hradci a o týden později v Táboře v Mileniu.

LITOMĚŘICE

Po vynikajicím víkendu v Ledči a v Praze tuto sobotu 16.3. zavítáme poprvé do Litoměřic. Poprvé a ještě s Houbou? Těšíme se moc.

ZIMNÍ SPÁNEK SKONČIL.... ALOU DO AKCE !

Loni 25.listopadu jsme v Písku naposledy hrábli do strun, abychom se uchýlili k 2,5 měsíčnímu odpočinku. Tento týden opět v plné palbě zahajujeme koncertní show plné vtipu, akce, tance, melodií tak charakteristické pro Peshatu. Přijďte se podívat v pátek do Ledče n/Sázavou a v sobotu do Vagónu v Praze.

ZASE MÁME ŠTĚSTÍ :-)

Vypadá to, že se nám ten meteor opět vyhnul. To máme ale štěstí. :-) Tak Vám můžeme s klidným svědomím popřát krásné Vánoce i celý nový rok. Děkujeme za Vaši podporu a přízeň v roce 2012 a těšíme na Vás další rok.

Tento víkend Peshata + Swingband naposledy

Slavíme 15 let od svého vzniku, při této příležitosti jsme se rozhodli spojit své síly se swingovým orchestrem a připravit tak pro diváky nevšední zážitek. Klasickou sestavu doplní 14 členů dechové sekce, vokální kvarteto, akustická kytara a perkuse pod taktovkou Jakuba Valeše. Uslyšíte veselé příběhy o zvířatech a jiné havěti, punkový odvaz s bohatými swingovými aranžemi a plným orchestrálním zvukem.

V pátek 23.11. se koná první a poslední pražský koncert Peshata + Swingband Tábor, v Rock café na Národní třídě.

V sobotu zahrajeme v témže složení na retro plese v Písku. Těšíme se na obě akce!

TENTO PÁTEK V LUKAVCI U PACOVA !

Totální nasazení, Deratizéři a Mothers angel. Celou akci odstartujeme už ve 20:15 !! Minule to byla skvělá pařba, doufáme, že se bude opakovat i letos.

DNES V PARDUBICÍCH

Po dlouhé době se dneska vracíme do Ponorky, Kulturní zřízenost s námi, my cca od 22:30. Těšíme se.

LISTOPADOVÉ KONCERTY

9.11. Pardubice, Ponorka 16.11. Lukavec u Pacova, KD ( + Totální nasazení, Deratizéři...) 23.11. Praha, Rock café (+ Swingband Tábor, Hodně Podně) 24.11. Písek, KD (+ Swingband Tábor)

DNES HOLIDAY CONTINUES !!

Dnes v Doubí sympatický festival Holiday continues I., hrajeme ve 22:30.

VÍKENDOVÉ KONCERTY

Po měsíční dovolené jsme zpátky! V pátek se s radostí vracíme do Jistebnice, kde předskakujeme slovenské legendě INEKAFE, start je od 19:00, my přijdeme na řadu asi o půl deváté. U nás lze stále zakoupit lístky za původní předprodejní cenu 250,-, ale pouze do středy (zájemci ozvěte se na maredis@volny.cz). O den později poprvé zahrajeme v Březnici na místním Rockfestu. Zde kvůli večernímu divadelnímu představení Pepy Sojky vystoupíme už v 16:30! Těšíme se na Vás!