novinky ze světa zoopunku

DNES V PARDUBICÍCH

Po dlouhé době se dneska vracíme do Ponorky, Kulturní zřízenost s námi, my cca od 22:30. Těšíme se.

LISTOPADOVÉ KONCERTY

9.11. Pardubice, Ponorka 16.11. Lukavec u Pacova, KD ( + Totální nasazení, Deratizéři...) 23.11. Praha, Rock café (+ Swingband Tábor, Hodně Podně) 24.11. Písek, KD (+ Swingband Tábor)

DNES HOLIDAY CONTINUES !!

Dnes v Doubí sympatický festival Holiday continues I., hrajeme ve 22:30.

VÍKENDOVÉ KONCERTY

Po měsíční dovolené jsme zpátky! V pátek se s radostí vracíme do Jistebnice, kde předskakujeme slovenské legendě INEKAFE, start je od 19:00, my přijdeme na řadu asi o půl deváté. U nás lze stále zakoupit lístky za původní předprodejní cenu 250,-, ale pouze do středy (zájemci ozvěte se na maredis@volny.cz). O den později poprvé zahrajeme v Březnici na místním Rockfestu. Zde kvůli večernímu divadelnímu představení Pepy Sojky vystoupíme už v 16:30! Těšíme se na Vás!

PROPRŠENÝ DVOJÁK

Nevzpomínáme si, kdy naposledy jsme měli takovou smůlu na počasí jako včera. Stovky lidí na Footfestu a zrovna těsně před naším začátkem začal znovu vydatný chcavec, děkujeme těm několika desítkám , kteří zůstali před pódiem a zapařili. Pršelo tak vydatně, že Láďovi zmokly bubny. A některým z nás moklo i na vedení, protože hráli jako na koncertě se Swingbandem. V Sedlčanech celý den nepršelo.... až tak hodinu před naším příjezdem začalo a už v podstatě v lepším případě mrholilo stále. Lidi ale byli fantastický a i díky jim jsme si náš poslední koncert před měsíční pauzou vydatně užili. A nemuseli jsme tentokrát ani panákama lákat do pařícího a hystericky řvoucího kotle. :-) Děkujeme VÁM!A za měsíc naslyšenou a viděnou.

SOBOTNÍ DVOJÁK

V sobotu nás čeká dvoják. Nejdříve od 18:45 zahrajeme na Footfestu (+TN, zakázanÝ ovoce, Sto zvířat, Škwor....) a poté se přemisťujeme jako každý rok do Sedlčan na Rock fest (+Volant, Záviš...). POZOR v Sedlčanech si lze u nás zakoupit vstupenku na INEKAFE 31.8. v Jistebnici za předprodejní cenu 250,-!!!

Bioslavnosti a Mighty sounds

Pentalogie společných koncertů Peshaty se Swingbandem se tento víkend přehoupne do své druhé poloviny. V sobotu nás čeká od 21:30 Staré Město(okr. Šumperk) a druhý den zahajujeme od 13:00 na Jan Hus stagi nedělní program Mighty sounds. Poté nás čeká tedy ještě jeden závěrečný koncert. Příběh o zoopunku a swingu se uzavře 23. listopadu v Praze v Rock café. :-)

ČERVNOVÉ KONCERTY

Po sobotním skvělém Žižkově náměstí si tuto sobotu 23.6. zahrajeme ve Škvorci u Prahy na festivalu Rock´n´roll na hřišti a poslední červnovou sobotu přijedeme do Bechyně na Duha fest.

PESHATA OPĚT SE SWINGBANDEM

Dnes 16.června od 18:00 ožije Žižkovo náměstí v Táboře. Nejprve předkapelou Hodně Podně a posléze opět unikátním spojením Peshaty se Swingbandem Tábor. Akce je zdarma, sluníčko bude, nebojte se přijít. Orientační harmonogram: V 18:00 začnou Hodně Podně , po 19. hodině se budeme připravovat na pódiu my. Vzhledem k fotbalovému zápasu našich s Polskem, a k našim neutuchajícím sympatiím k duu Baroš - Bílek, se budeme snažit skončit se začátkem tohoto zápasu (20:45). :-)

V PÁTEK VAGÓN - SLAVÍME NAROZENINY !!

Po včerejší zkoušce pár info k pražskému pátečnímu koncertu: uslyšíte minimálně 7 skladeb, které nemáme v obvyklém playlistu, zabrousíme i do starých cd, dočkáte se úplné novinky, jako host s námí vystoupí trumpetista ze Swingbandu Tábor. Přijďte si užít náš narozeninový koncert se skvělými hosty Dilemma in Cinema a Deratizéry. Těšíme se na Vás!