novinky ze světa zoopunku

Tento víkend Peshata + Swingband naposledy

Slavíme 15 let od svého vzniku, při této příležitosti jsme se rozhodli spojit své síly se swingovým orchestrem a připravit tak pro diváky nevšední zážitek. Klasickou sestavu doplní 14 členů dechové sekce, vokální kvarteto, akustická kytara a perkuse pod taktovkou Jakuba Valeše. Uslyšíte veselé příběhy o zvířatech a jiné havěti, punkový odvaz s bohatými swingovými aranžemi a plným orchestrálním zvukem.

V pátek 23.11. se koná první a poslední pražský koncert Peshata + Swingband Tábor, v Rock café na Národní třídě.

V sobotu zahrajeme v témže složení na retro plese v Písku. Těšíme se na obě akce!

TENTO PÁTEK V LUKAVCI U PACOVA !

Totální nasazení, Deratizéři a Mothers angel. Celou akci odstartujeme už ve 20:15 !! Minule to byla skvělá pařba, doufáme, že se bude opakovat i letos.

DNES V PARDUBICÍCH

Po dlouhé době se dneska vracíme do Ponorky, Kulturní zřízenost s námi, my cca od 22:30. Těšíme se.

LISTOPADOVÉ KONCERTY

9.11. Pardubice, Ponorka 16.11. Lukavec u Pacova, KD ( + Totální nasazení, Deratizéři...) 23.11. Praha, Rock café (+ Swingband Tábor, Hodně Podně) 24.11. Písek, KD (+ Swingband Tábor)

DNES HOLIDAY CONTINUES !!

Dnes v Doubí sympatický festival Holiday continues I., hrajeme ve 22:30.

VÍKENDOVÉ KONCERTY

Po měsíční dovolené jsme zpátky! V pátek se s radostí vracíme do Jistebnice, kde předskakujeme slovenské legendě INEKAFE, start je od 19:00, my přijdeme na řadu asi o půl deváté. U nás lze stále zakoupit lístky za původní předprodejní cenu 250,-, ale pouze do středy (zájemci ozvěte se na maredis@volny.cz). O den později poprvé zahrajeme v Březnici na místním Rockfestu. Zde kvůli večernímu divadelnímu představení Pepy Sojky vystoupíme už v 16:30! Těšíme se na Vás!

PROPRŠENÝ DVOJÁK

Nevzpomínáme si, kdy naposledy jsme měli takovou smůlu na počasí jako včera. Stovky lidí na Footfestu a zrovna těsně před naším začátkem začal znovu vydatný chcavec, děkujeme těm několika desítkám , kteří zůstali před pódiem a zapařili. Pršelo tak vydatně, že Láďovi zmokly bubny. A některým z nás moklo i na vedení, protože hráli jako na koncertě se Swingbandem. V Sedlčanech celý den nepršelo.... až tak hodinu před naším příjezdem začalo a už v podstatě v lepším případě mrholilo stále. Lidi ale byli fantastický a i díky jim jsme si náš poslední koncert před měsíční pauzou vydatně užili. A nemuseli jsme tentokrát ani panákama lákat do pařícího a hystericky řvoucího kotle. :-) Děkujeme VÁM!A za měsíc naslyšenou a viděnou.

SOBOTNÍ DVOJÁK

V sobotu nás čeká dvoják. Nejdříve od 18:45 zahrajeme na Footfestu (+TN, zakázanÝ ovoce, Sto zvířat, Škwor....) a poté se přemisťujeme jako každý rok do Sedlčan na Rock fest (+Volant, Záviš...). POZOR v Sedlčanech si lze u nás zakoupit vstupenku na INEKAFE 31.8. v Jistebnici za předprodejní cenu 250,-!!!

Bioslavnosti a Mighty sounds

Pentalogie společných koncertů Peshaty se Swingbandem se tento víkend přehoupne do své druhé poloviny. V sobotu nás čeká od 21:30 Staré Město(okr. Šumperk) a druhý den zahajujeme od 13:00 na Jan Hus stagi nedělní program Mighty sounds. Poté nás čeká tedy ještě jeden závěrečný koncert. Příběh o zoopunku a swingu se uzavře 23. listopadu v Praze v Rock café. :-)

ČERVNOVÉ KONCERTY

Po sobotním skvělém Žižkově náměstí si tuto sobotu 23.6. zahrajeme ve Škvorci u Prahy na festivalu Rock´n´roll na hřišti a poslední červnovou sobotu přijedeme do Bechyně na Duha fest.
Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák