novinky ze světa zoopunku

PROPRŠENÝ DVOJÁK

Nevzpomínáme si, kdy naposledy jsme měli takovou smůlu na počasí jako včera. Stovky lidí na Footfestu a zrovna těsně před naším začátkem začal znovu vydatný chcavec, děkujeme těm několika desítkám , kteří zůstali před pódiem a zapařili. Pršelo tak vydatně, že Láďovi zmokly bubny. A některým z nás moklo i na vedení, protože hráli jako na koncertě se Swingbandem. V Sedlčanech celý den nepršelo.... až tak hodinu před naším příjezdem začalo a už v podstatě v lepším případě mrholilo stále. Lidi ale byli fantastický a i díky jim jsme si náš poslední koncert před měsíční pauzou vydatně užili. A nemuseli jsme tentokrát ani panákama lákat do pařícího a hystericky řvoucího kotle. :-) Děkujeme VÁM!A za měsíc naslyšenou a viděnou.

SOBOTNÍ DVOJÁK

V sobotu nás čeká dvoják. Nejdříve od 18:45 zahrajeme na Footfestu (+TN, zakázanÝ ovoce, Sto zvířat, Škwor....) a poté se přemisťujeme jako každý rok do Sedlčan na Rock fest (+Volant, Záviš...). POZOR v Sedlčanech si lze u nás zakoupit vstupenku na INEKAFE 31.8. v Jistebnici za předprodejní cenu 250,-!!!

Bioslavnosti a Mighty sounds

Pentalogie společných koncertů Peshaty se Swingbandem se tento víkend přehoupne do své druhé poloviny. V sobotu nás čeká od 21:30 Staré Město(okr. Šumperk) a druhý den zahajujeme od 13:00 na Jan Hus stagi nedělní program Mighty sounds. Poté nás čeká tedy ještě jeden závěrečný koncert. Příběh o zoopunku a swingu se uzavře 23. listopadu v Praze v Rock café. :-)

ČERVNOVÉ KONCERTY

Po sobotním skvělém Žižkově náměstí si tuto sobotu 23.6. zahrajeme ve Škvorci u Prahy na festivalu Rock´n´roll na hřišti a poslední červnovou sobotu přijedeme do Bechyně na Duha fest.

PESHATA OPĚT SE SWINGBANDEM

Dnes 16.června od 18:00 ožije Žižkovo náměstí v Táboře. Nejprve předkapelou Hodně Podně a posléze opět unikátním spojením Peshaty se Swingbandem Tábor. Akce je zdarma, sluníčko bude, nebojte se přijít. Orientační harmonogram: V 18:00 začnou Hodně Podně , po 19. hodině se budeme připravovat na pódiu my. Vzhledem k fotbalovému zápasu našich s Polskem, a k našim neutuchajícím sympatiím k duu Baroš - Bílek, se budeme snažit skončit se začátkem tohoto zápasu (20:45). :-)

V PÁTEK VAGÓN - SLAVÍME NAROZENINY !!

Po včerejší zkoušce pár info k pražskému pátečnímu koncertu: uslyšíte minimálně 7 skladeb, které nemáme v obvyklém playlistu, zabrousíme i do starých cd, dočkáte se úplné novinky, jako host s námí vystoupí trumpetista ze Swingbandu Tábor. Přijďte si užít náš narozeninový koncert se skvělými hosty Dilemma in Cinema a Deratizéry. Těšíme se na Vás!

VIDEOKLIP NA SVĚTĚ

V sekci video najdete ...ehm... nový videoklip. :-)

POSLEDNÍ INFO K MILÉNIU

Do Milénia se pouští ve 20:00, hrát se začíná ve 21:00. Konkrétni časový harmonogram prosím nehledejte, je určitě dobré být na místě včas, ať o nic nepřijdete. :-) Bonus na poslední chvíli. Prvních 40 příchozích, kteří si budou kupovat vstupenku na místě, dostane zdarma cd Svět za sifonem nebo Hra na doktora. Milenium se otevírá ve 20:00!!!!

ŠEST DŮVODŮ PROČ BÝT V SOBOTU V MILÉNIU

  1. Největším sobotním lákadlem je bezpochyby spojení živelnosti Peshaty a vytříbených dechových a vokálních kousků Swingbandu Tábor. Tohle jste jistě ještě neslyšeli.
  2. V playlistu budeme mít minimálně 16 skladeb, a buďte si jisti, že uslyšíte i dlouho neslyšené pecky v různých aranžích.
  3. Po dvou letech režisér Ondřej Karpíšek dokončil videoklip ke skladbě Legendární vegetarián, který bude mít na koncertě premiéru.
  4. Na koncertě bude mít premiéru i zbrusu nová skladba Peshaty složená speciálně pro tuto chvíli.
  5. Hosté ve složení Deratizéři, Covers for Lovers a Hodně Podně nabídnou porci velmi kvalitní, různostylové a zábavné muziky. Dočkáte se i křtu dvou cd (Covers for lovers – Dobrý zprávy, Hodně Podně – Skládačka)
  6. Koncert se bude audiovizuálně natáčet. S natočeným materiálem ještě v tuto chvíli netušíme, co provedeme, ale není to snad důvodem být přítomen a zvěčněn na této unikátní akci? :-)

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA MILENIUM

Lístky na sobotní koncert jsou stále v prodeji v OD Dvořák - knihkupectví Orion(zde je možno lístky zakoupit pouze do páteční páté hodiny) nebo ve Sportbaru Olympia(zde možno zakoupit i v sobotu dopoledne).