novinky ze světa zoopunku

PESHATA OPĚT SE SWINGBANDEM

Dnes 16.června od 18:00 ožije Žižkovo náměstí v Táboře. Nejprve předkapelou Hodně Podně a posléze opět unikátním spojením Peshaty se Swingbandem Tábor. Akce je zdarma, sluníčko bude, nebojte se přijít. Orientační harmonogram: V 18:00 začnou Hodně Podně , po 19. hodině se budeme připravovat na pódiu my. Vzhledem k fotbalovému zápasu našich s Polskem, a k našim neutuchajícím sympatiím k duu Baroš - Bílek, se budeme snažit skončit se začátkem tohoto zápasu (20:45). :-)

V PÁTEK VAGÓN - SLAVÍME NAROZENINY !!

Po včerejší zkoušce pár info k pražskému pátečnímu koncertu: uslyšíte minimálně 7 skladeb, které nemáme v obvyklém playlistu, zabrousíme i do starých cd, dočkáte se úplné novinky, jako host s námí vystoupí trumpetista ze Swingbandu Tábor. Přijďte si užít náš narozeninový koncert se skvělými hosty Dilemma in Cinema a Deratizéry. Těšíme se na Vás!

VIDEOKLIP NA SVĚTĚ

V sekci video najdete ...ehm... nový videoklip. :-)

POSLEDNÍ INFO K MILÉNIU

Do Milénia se pouští ve 20:00, hrát se začíná ve 21:00. Konkrétni časový harmonogram prosím nehledejte, je určitě dobré být na místě včas, ať o nic nepřijdete. :-) Bonus na poslední chvíli. Prvních 40 příchozích, kteří si budou kupovat vstupenku na místě, dostane zdarma cd Svět za sifonem nebo Hra na doktora. Milenium se otevírá ve 20:00!!!!

ŠEST DŮVODŮ PROČ BÝT V SOBOTU V MILÉNIU

 1. Největším sobotním lákadlem je bezpochyby spojení živelnosti Peshaty a vytříbených dechových a vokálních kousků Swingbandu Tábor. Tohle jste jistě ještě neslyšeli.
 2. V playlistu budeme mít minimálně 16 skladeb, a buďte si jisti, že uslyšíte i dlouho neslyšené pecky v různých aranžích.
 3. Po dvou letech režisér Ondřej Karpíšek dokončil videoklip ke skladbě Legendární vegetarián, který bude mít na koncertě premiéru.
 4. Na koncertě bude mít premiéru i zbrusu nová skladba Peshaty složená speciálně pro tuto chvíli.
 5. Hosté ve složení Deratizéři, Covers for Lovers a Hodně Podně nabídnou porci velmi kvalitní, různostylové a zábavné muziky. Dočkáte se i křtu dvou cd (Covers for lovers – Dobrý zprávy, Hodně Podně – Skládačka)
 6. Koncert se bude audiovizuálně natáčet. S natočeným materiálem ještě v tuto chvíli netušíme, co provedeme, ale není to snad důvodem být přítomen a zvěčněn na této unikátní akci? :-)

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA MILENIUM

Lístky na sobotní koncert jsou stále v prodeji v OD Dvořák - knihkupectví Orion(zde je možno lístky zakoupit pouze do páteční páté hodiny) nebo ve Sportbaru Olympia(zde možno zakoupit i v sobotu dopoledne).

DĚKUJEME ZA VČEREJŠÍ VELBLOUD, KONCERT ROKU PŘED NÁMI

Po včerejším skvělém Velbloudovi alias Mighty baru v Českých Budějovicích všechny zbytky svých sil a energie zacílíme na příští sobotu, kde řádně oslavíme naše 15. narozeniny. Máte se opravdu na co těšit, sledujete naše weby, profily, facebooky ať nepřijdete o nějakou důležitou informaci.

ZÍTRA VE VELBLOUDU V ČB

Ve čtvrtek 5. dubna se vracíme po dvou letech do našeho oblíbeného klubu Velbloud(Mighty bar) v Českých Budějovicích. Začíná se ve 21:00 Piknikem a poté nastoupí naše eskadra. Možná uslyšíte skladby dlouho neslyšené. Těšíme se na Vás

SOBOTNÍ VAGÓN

Tuto sobotu zahrajeme jako hosté na křtu cd Volantu v pražském klubu Vagón. Začínáme krátce po deváté večerní.

PLÁNY NA ROK 2012

Vypadá to, že se v Peshatě nic moc neděje, přesto naše plány na letošní rok nejsou zas tak malé. Tak co máme tedy v plánu?

 • uveřejnit skladby z posledního nahrávání se Swingbandem Tábor – nahráno máme, nyní se míchá, do konce ledna by mohlo být hotovo
 • dokončit klip – s režisérem Ondrou jsme stále v kontaktu, natáčení visí na nedostatku času dalších účastníků klipu
 • koncerty k našim patnáctinám v doprovodu Swingbandu Tábor – koncerty jsou v jednání, přece jenom se jedná o nákladný projekt… zatím se můžete těšit na 14. dubna na táborské Milénium
 • koncerty na Moravě – opravdu se snažíme akce domluvit už nějaký ten rok, pokud by ale někdo chtěl náš koncert na Moravě zorganizovat, napište, bude to určitě jednodušší a rychlejší
 • koncert ve staré sestavě – kdy jindy, bychom se mohli zas sejít a zablbnout si, než při 15.výročí, že?
 • začít skládání nových věcí – některé už máme v hlavě,v mp3 nebo uschované v šuplíku
 • nová trika k patnáctinám Peshaty – čím dříve ubudou stará trika, tím rychleji přibudou trika nová … využijte naši akci v eshopu :-)

Vývoj webových aplikací - ladislavbenak.cz  Vytvořil  Ladislav Benák