novinky ze světa zoopunku

V ÚTERÝ V CHYŠKÁCH

V úterý 27.9. zahrajeme v Chyškách v místním KD, např. společně s Anopheles, Ranch hand... Hrajeme od 21:30.

ROZPAČITÁ PREMIÉRA V MALOSTRANSKÉ BESEDĚ

Do legendární Besedy jsme se těšili, bohužel díky ne úplně zvládnutému časovému harmonogramu jsme odehráli pouze něco kolem 35 minut. O půlnoci nám byla produkce zastavena. Nutno říci, že vše bylo podle podmínek klubu, jen škoda, že my jsme se to dozvěděli až po ukončení produkce. Pokud bychom věděli u půlnočním „stoptimu“, tlačili bychom určitě více na dodržení původního časového plánu, kdy jsme měli začít hrát nejdéle kolem 23:00. Omlouváme se tímto za zkrácený set, příště vám to v Praze jistě nahradíme.

DNES V PRAZE

na Malostranské Besedě, celý večírek začíná po osmé večerní, my přijdeme na řadu kolem půl jedenácté. Jedná se o poslední pražskou zastávku tento rok!!

DNES NA VALNÍKU

Dnes od 16:15 hrajeme na Sváťově festivale ROCK NA VALNÍKU, počásí je překrásné, přijďte na poslední skvělý festival tohoto léta.

KŘINICE U BROUMOVA

Na festivale Bigboš Křinice zahrajeme např. společně s From our hands, Airfare, Mauritius cca ve 20:30.

V SOBOTU ŽELEČ A SEDLČANY

Tuto sobotu zahájíme v 17:00 hudební program po fotbalovém turnaji Footfest v Želči u Tábora, poté se přemisťujeme do Sedlčan, kde zahrajeme ve 20:30 na Rockfestu.Těšíme se na vás. :-)

V NEDĚLI NA MS

Nebojte se, Peshata se nepřihlásila na mistrovství světa v zoopunku. To jen příští neděli zahrajeme na velkolepém Mighty sounds . Hrajeme od 13:35 na JAN HUS stagi. Těšíme se na vás, že nás přijdete podpořit v úvodu nedělního programu.

V PÁTEK PŘEŠTĚNICE

Po deštivém Basinfirefestu; kdy jsme odehráli neplánovaně dříve, abychom vytrhli trn z paty Danu Horynovi, který uvízl u zácpy; a příjemném Táboře, kdy i hrstka fanoušků udělala skvělou atmosféru; se po dvou letech vracíme tento pátek na festival do Přeštěnic. Zde hrajeme na malé stagi přesně o půlnoci!

BASINFIREFEST A ROCKOVÁ MAPA

Zítra si dáme malý dvojáček. Poprvé zahrajeme na známém metalovém festivale ve Spáleném Poříčí. Náš čas přijde v 16:25 na druhé stagi, která je zaměřena spíše na ska, punk rockové styly. Večer nás pak čeká tradiční festival Táborská rocková mapa po taktovkou Luboše Kocourka, který nás vypustí na pódium přesně ve 21:10. :-)

PRAVDA O KLIPU

Před několika měsíci jsme uveřejnili zprávičku, že klip by mohl být hotov v červnu. Je konec června a klip bohužel ... nikde. Jak na tom vlastně natáčení klipu teď je? Minulý rok v červnu jsme během jednoho sobotního dne ve vzdělávacím centru v Hlavatcích natočili záběry, ve kterých figurovala buď celá kapela nebo její členové. Zbývalo poté natočit už jen záběry s hercem, které byly odsunuty na další volný termín režiséra.Jenže volný termín režiséra byl najednou v nedohlednu: narození syna; rekonstrukce bytu, která trvá s problémy dosud; plno práce v zaměstnání.... Když už se konečně našel volný termín, přišla jobovka ze strany herce, který z ideologických důvodů z projektu odstoupil. :-) V mezidobí hledání dalšího herce se režisér rozhodl zbývající záběry natočit jinou filmovou technikou, kterou musel ale velmi složitě shánět. No a mezitím rok uběhl od prvních náběrů jako voda. A jak to vypadá teď? Herec byl nalezen, technika je sehnána.... a hledá se volný termín režiséra, no a to už znáte: roční syn, rekonstrukce bytu, plno práce v zaměstnání .... :-) Všichni věříme a vy věřte s námi, že to dlouhé čekání na klip Legendární vegetarián se vyplatí. Já mám nějaký pocit v kostech, že to bude mistrovské dílo režiséra Ondřeje Karpíška. Martin Peshata