novinky ze světa zoopunku

NÁROČNÝ VÍKEND

Minulou sobotu jsme odehráli dva koncerty, každý z nich byl jiný a přesto oba skvělé. Nejdříve jsme zahráli odpoledne na benefici pro táborský hospic Jordán a ačkoliv jsme spíše očekávali, jak vtipně poznamenal Bláža ".... že zde bude trochu mrtvo...", atmosféra byla vynikající. Jsme moc rádi, že nakonec se výsledná vybraná částka vyšplhala na téměř 23.000. Večer jsme odjeli ukončit letošní koncertní sezónu do ratajského nového klubu Pivovárek, který se svou rodinou a přáteli zrekonstruoval náš kamarád Matěj Kmínek. I když návštěvnost nebyla nijak slavná, užili jsme si to všichni náramně. Za nedlouho čekejte novinky z našeho tábora.

V ÚTERÝ V CHYŠKÁCH

V úterý 27.9. zahrajeme v Chyškách v místním KD, např. společně s Anopheles, Ranch hand... Hrajeme od 21:30.

ROZPAČITÁ PREMIÉRA V MALOSTRANSKÉ BESEDĚ

Do legendární Besedy jsme se těšili, bohužel díky ne úplně zvládnutému časovému harmonogramu jsme odehráli pouze něco kolem 35 minut. O půlnoci nám byla produkce zastavena. Nutno říci, že vše bylo podle podmínek klubu, jen škoda, že my jsme se to dozvěděli až po ukončení produkce. Pokud bychom věděli u půlnočním „stoptimu“, tlačili bychom určitě více na dodržení původního časového plánu, kdy jsme měli začít hrát nejdéle kolem 23:00. Omlouváme se tímto za zkrácený set, příště vám to v Praze jistě nahradíme.

DNES V PRAZE

na Malostranské Besedě, celý večírek začíná po osmé večerní, my přijdeme na řadu kolem půl jedenácté. Jedná se o poslední pražskou zastávku tento rok!!

DNES NA VALNÍKU

Dnes od 16:15 hrajeme na Sváťově festivale ROCK NA VALNÍKU, počásí je překrásné, přijďte na poslední skvělý festival tohoto léta.

KŘINICE U BROUMOVA

Na festivale Bigboš Křinice zahrajeme např. společně s From our hands, Airfare, Mauritius cca ve 20:30.

V SOBOTU ŽELEČ A SEDLČANY

Tuto sobotu zahájíme v 17:00 hudební program po fotbalovém turnaji Footfest v Želči u Tábora, poté se přemisťujeme do Sedlčan, kde zahrajeme ve 20:30 na Rockfestu.Těšíme se na vás. :-)

V NEDĚLI NA MS

Nebojte se, Peshata se nepřihlásila na mistrovství světa v zoopunku. To jen příští neděli zahrajeme na velkolepém Mighty sounds . Hrajeme od 13:35 na JAN HUS stagi. Těšíme se na vás, že nás přijdete podpořit v úvodu nedělního programu.

V PÁTEK PŘEŠTĚNICE

Po deštivém Basinfirefestu; kdy jsme odehráli neplánovaně dříve, abychom vytrhli trn z paty Danu Horynovi, který uvízl u zácpy; a příjemném Táboře, kdy i hrstka fanoušků udělala skvělou atmosféru; se po dvou letech vracíme tento pátek na festival do Přeštěnic. Zde hrajeme na malé stagi přesně o půlnoci!

BASINFIREFEST A ROCKOVÁ MAPA

Zítra si dáme malý dvojáček. Poprvé zahrajeme na známém metalovém festivale ve Spáleném Poříčí. Náš čas přijde v 16:25 na druhé stagi, která je zaměřena spíše na ska, punk rockové styly. Večer nás pak čeká tradiční festival Táborská rocková mapa po taktovkou Luboše Kocourka, který nás vypustí na pódium přesně ve 21:10. :-)